Gå til hovedindhold

TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6

TP-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 4897098687390
Pris fra 228 krtil 339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 13. maj

Sammenlign priser på TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link ARCHER TX55E V2 Netværksadapter PCI Express
228 kr
Til butik
TP-Link ARCHER TX55E V2 Netværksadapter PCI Express billede

Produktinformation

TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER TX55E
EAN: 4897098687390
Varenr.: 1000646672
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX55E AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCIe Adapter
230 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6
231 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link ARCHER TX55E V2 Netværksadapter PCI Express
265 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link ARCHER TX55E V2 Netværksadapter PCI Express
319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX55E AX3000 med Bluetooth 5.2 (PCIe)
319 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst netværkskort TP-Link Archer TX55E AX3000 med Bluetooth 5.2 (PCIe)
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK228 kr228 krKøb
2Proshop DK230 kr269 krKøb
3CS MEGASTORE DK231 kr270 krKøb
4Teknikproffset DK265 kr314 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb
6Boligcenter DK319 kr319 krKøb
7Vivas DK339 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for TP-Link ARCHER TX55E V2 - Netværksadapter - PCIe - Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026228 kr1 kr (0%)
25. maj 2026229 kr10 kr (4%)
24. maj 2026239 kr11 kr (5%)
22. maj 2026228 kr1 kr (0%)
19. maj 2026229 kr4 kr (2%)
14. maj 2026225 kr3 kr (1%)
13. maj 2026222 kr6 kr (3%)
8. maj 2026228 kr4 kr (2%)
7. maj 2026232 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026233 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret