Gå til hovedindhold

TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter

TP-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 6935364053413
Pris fra 113 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 28. maj

Sammenlign priser på TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T3U Plus - Netværksadapter - USB 3.0 - Wi-Fi 5
113 kr
Til butik
TP-Link Archer T3U Plus - Netværksadapter - USB 3.0 - Wi-Fi 5 billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Netkort
Farve: 2
Artikel nr.: ARCHERT3UPLUS
EAN: 6935364053413
Varenr.: 6102072
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter
113 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 Trådløs
135 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs USB Wi?Fi adapter AC1300 - TP-Link Archer T3U Plus
169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer T3u Plus Wlan 867 Mbit/s
174 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer T3U Plus WLAN 867 Mbits
177,19 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T3U Plus USB Adapter
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK Archer T3U Plus WLAN 867 Mbit/s
-19%185 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs USB Wi?Fi adapter AC1300 - TP-Link Archer T3U Plus
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
2Proshop DK113 kr152 krKøb
3CompuMail DK135 kr135 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Dustin DK174 kr260,25 krKøb
6Ultrashop177,19 kr177,19 krKøb
7Komplett DK179 kr179 krKøb
8Teknikproffset DK185 kr234 krKøb
9Vivas DK189 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter i 176 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for TP-Link Archer T3U Plus AC1300 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026113 kr1 kr (1%)
28. maj 2026112 kr1 kr (1%)
23. maj 2026113 kr1 kr (1%)
22. maj 2026112 kr1 kr (1%)
7. maj 2026113 kr1 kr (1%)
6. maj 2026112 kr1 kr (1%)
5. maj 2026113 kr1 kr (1%)
4. maj 2026112 kr1 kr (1%)
2. maj 2026113 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026112 kr15 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret