Gå til hovedindhold

TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter

TP-LinkNetværkskort og -adaptereEAN: 6935364089191
Pris fra 119 krtil 148 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs
119 kr
Til butik
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs billede

Produktinformation

TP-Link Archer T600U Plus - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER T600U PLUS
EAN: 6935364089191
Varenr.: 994991130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter
148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK119 kr119 krKøb
2Proshop DK148 kr187 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter i 163 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for TP-Link Archer T600U Plus AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 2026119 kr3 kr (2%)
15. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
19. jan. 2026122 kr2 kr (2%)
24. dec. 2025124 kr7 kr (6%)
20. dec. 2025117 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret