Gå til hovedindhold

Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

TrustMus og trackballsEAN: 8713439253900
Pris fra 119 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trust Helox GXT929 Trådløs - Hvid
119 kr
Til butik
Trust Helox GXT929 Trådløs - Hvid billede

Produktinformation

Få præcis kontrol i dine spil med Trust Helox GXT929 Trådløs - Hvid. Denne gamer mus er velegnet til gaming på pc, når du vil slippe for kabler på bordet og stadig have styr på dine bevægelser. Den optiske sensor dækker 800-4800 DPI, så du kan justere markørhastigheden til alt fra kontrollerede sigtebevægelser til hurtige sving. Batteritiden er op til 80 timer, så der er god tid mellem hver opladning. Trådløs frihed til gaming Den trådløse tilslutning gør det nemmere at holde skrivebordet ryddeligt og giver dig mere bevægelsesfrihed, når du gamer. Opladning sker via USB-C, så du kan bruge et moderne og vendbart stik. Knapper og vægt til fokuseret spil Med 6 programmerbare knapper har du de vigtigste funktioner lige ved hånden og kan tilpasse musen til dine foretrukne genveje i spil. Vægten på 73 g gør det lettere at flytte musen hurtigt hen over musemåtten. I pakken: Trust Helox GXT929 Trådløs - Hvid gamer mus.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gamer mus
Artikel nr.: GXT929W
EAN: 8713439253900
Varenr.: 66160
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
130 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT929W HELOX TRÅDLØS LETVÆGTSMUS - HVID - GEEKD.dk
-40%149 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TRUST GXT929W HELOX TRÅDLØS LETVÆGTSMUS - HVID - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev gaming på et helt nyt niveau med TRUST GXT 929W Helox Wireless Lightweight Mouse - White. Denne trådløse gaming-mus er designet til gamere, der kræver præcision, hurtighed og komfort i et ultralet design. Med en vægt på kun tilpasset letvægtsstruktu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 8713439253900
Varenr.: 49743628534096
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 929W Helox trådløs letvægts gamingmus Hvid
-11%169 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK119 kr119 krKøb
2Proshop DK130 kr169 krKøb
3Geekd149 kr149 krKøb
4Estore DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Trust GXT 929 Helox - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026119 kr10 kr (8%)
23. apr. 2026129 kr16 kr (11%)
15. apr. 2026145 kr15 kr (12%)
9. apr. 2026130 kr19 kr (13%)
8. apr. 2026149 kr19 kr (15%)
31. mar. 2026130 kr19 kr (13%)
25. feb. 2026149 kr41 kr (22%)
20. feb. 2026190 kr23 kr (14%)
11. feb. 2026167 kr23 kr (12%)
2. feb. 2026190 kr41 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret