Gå til hovedindhold

Trust GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid

TrustMus og trackballsEAN: 8713439250695
Pris fra 115 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 110 FELOX Trådløs Hvid
115 kr
Til butik
Trust GXT 110 FELOX Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Trust GXT 110 FELOX - Mus - oplyst, gaming - 6 knapper - trådløs - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 25069
EAN: 8713439250695
Varenr.: 1001157053
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 110 FELOX - Mus - 6 knapper - Hvid
134 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT110W FELOX TRÅDLØS MUS - HVID - GEEKD.dk
149 kr
Til butik
TRUST GXT110W FELOX TRÅDLØS MUS - HVID - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev præcision, hastighed og trådløs frihed med Trust GXT 110W Felox Wireless Gaming Mouse i et stilrent hvidt design. Denne gaming-mus kombinerer høj ydeevne med komfort, hvilket gør den perfekt til både casual og konkurrenceorienterede gamere. Med en j...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 8713439250695
Varenr.: 49735466025296
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust GXT 110 FELOX Trådløs Hvid
169 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK115 kr115 krKøb
2Proshop DK134 kr173 krKøb
3Geekd149 kr149 krKøb
4Ultrashop169 kr169 krKøb
5Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid

PriceData har fulgt prisen på GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for GXT 110W Felox Illuminated Wireless Gaming mus Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026115 kr3 kr (3%)
23. maj 2026118 kr16 kr (12%)
24. feb. 2026134 kr10 kr (7%)
12. jan. 2026144 kr11 kr (8%)
11. jan. 2026133 kr11 kr (8%)
3. jan. 2026144 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026145 kr1 kr (1%)
30. dec. 2025144 kr7 kr (5%)
28. dec. 2025137 kr8 kr (6%)
27. dec. 2025145 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret