Gå til hovedindhold

Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart

TrustMus og trackballsEAN: 8713439250367
Pris fra 87 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart
-42%87 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart billede

Produktinformation

Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming Mouse, Upplyst gamingmus med programmerbara knappar, I din egen hastighet, Hur du än spelar hänger Felox med i din takt. Med justerbar hastighet mellan 200-6400 DPI, kan du hitta den perfekta hastigheten som passar ditt spelande. RGB, LED-belysningen har 3 olika inställningar ger dig massor av alternativ för att göra din speluppsättning ännu snyggare. Programvara, Felox är mycket mer än en genomsnittlig mus – med programmerbar programvara kan du anpassa DPI-hastigheten, ljuseffekterna och makron för att skapa din ultimata gamingmus. Fler knappar, mer kraft, Två knappar bra, sex knappar bättre! Få ut så mycket mer av din gamingmus med Feloxs sex knappar, inklusive två sidoknappar och ett DPI-val. Hitta det som klickar för dig!, Get wired up, Ge dig själv extra frihet med den här musens extra långa 1,5 m kabel – njut av gott om utrymme för musrörelser oavsett om din dator står på skrivbordet eller på golvet. Colour me cool, Finns i fyra episka färger – Booster Black, Winning White, Brilliant Blue och Powerful Pink – det finns en Felox som passar alla. Specifikationer, Plastmaterial: ABS, Programvara: Ja, DPI justerbar: Ja, Vikt: 102 g, Djup: 42 mm, Bredd: 70 mm, Höjd: 131 mm, Max. DPI: 6400 dpi, Acceleration: 20 G, Spårningshastighet: 60 ips, Grepptyp: Handflata, Scrollhjul: Ja, Antal knappar: 6, DPI-knapp: Ja, Antal programmerbara knappar: 6, Anslutningstyp: Trådbunden, USB-version: 2.0, Kabellängd huvudkabel: 150 cm, Strömkälla: USB, Kompatibla programvaruplattformar: Windows, Systemkrav, USB-uttag, Windows 10 eller 11, Färg: Svart.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gaming
EAN: 8713439250367
Varenr.: C25449
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 109 FELOX - Mus - 6 knapper - Sort
109 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 109 Felox Illuminated Gaming mus Sort
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GXT 109 Felox Illuminated Gaming mus Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming Mouse Oplyst gaming-mus med programmerbare knapper I din egen hastighed Hvordan til end at spille, holder Felox trit med dit tempo. Med justerbar hastighed mellem 200-6400 DPI kan du finde den perfekte hastighed, der passer til dit spil. RGB LED-belysningen har 3 forskellige indstillinger, der giver dig masser af muligheder for at gøre dit spilopsætning endnu bedre. Software Felox er meget mere end din gennemsnitlige mus – med programmerbar software kan du tilpasse DPI-hastigheden, lyseffekterne og makroer for at skabe din ultimative gamingmus. Flere knapper, mere kraft To knapper er gode, seks knapper bedre! Få så meget mere ud af din gamingmus med Feloxs seks knapper, inklusive to sideknapper og et DPI-valg. Find det, der klikker for dig! Få kablet op Giv dig selv ekstra frihed med denne muss ekstra lange 1,5 m kabel - nyd masser af plads til musebevægelser, uanset om din computer er på skrivebordet eller på gulvet. Colour me cool Fås i fire episke farver – Booster Black, Winning White, Brilliant Blue og Powerful Pink – der er en Felox, der passer til alle. Specifikationer Plastmateriale: ABS Software: Ja DPI justerbar: Ja Vægt: 102g Dybde: 42mm Bredde: 70mm Højde: 131mm Max. DPI: 6400 dpi Acceleration: 20 G Sporingshastighed: 60 ips Gribtype: Palm Scrollhjul: Ja Antal knapper: 6 DPI-knap: Ja Antal programmerbare knapper: 6 Tilslutningstype: Kablet USB-version: 2.0 Kabellængde hovedkabel: 150 cm Strømkilde: USBKompatible softwareplatforme: Windows Systemkrav USB-stik Windows 10 eller 11 Farve:Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Lys
Vægt: 0.16g
Artikel nr.: ONC-A10353
EAN: 8713439250367
Varenr.: 36568
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT109 FELOX GAMING MUS- SORT - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 109 FELOX Kabling Sort
153 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust GXT 109 FELOX Kabling Sort
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK87 kr136 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3Estore DK119 kr119 krKøb
4Geekd129 kr129 krKøb
5CompuMail DK153 kr153 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart i 181 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Trust GXT 109 Felox Illuminated Gaming mouse Svart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 202687 kr1 kr (1%)
19. apr. 202688 kr2 kr (2%)
16. apr. 202690 kr2 kr (2%)
11. apr. 202692 kr6 kr (6%)
15. dec. 202598 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret