Gå til hovedindhold

Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart

TrustMus og trackballsEAN: 8713439250374
Pris fra 106 krtil 149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 15. maj

Sammenlign priser på Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 110 FELOX Trådløs Sort
106 kr
Til butik
Trust GXT 110 FELOX Trådløs Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 110 FELOX - Mus - oplyst - 6 knapper - trådløs - trådløs modtager (USB) - boostersort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 25037
EAN: 8713439250374
Varenr.: 1001157051
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart
-39%122 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart billede

Produktinformation

Trust GXT 110 Felox Wireless Illuminated Gaming Mouse, Trådlös, uppladdningsbar gamingmus med flerfärgad LED-belysning, Trådlös vinnare, Njut av fullständig och fullkomlig frihet med Felox Wireless – utan kablar som håller dig tillbaka kan du spela utan begränsningar, bokstavligen. Snabba upp, sakta ner, RTS? Shooter? RPG? Sport? Oavsett vilken typ av spel du spelar, kommer den här gamingmusens justerbara hastighet mellan 800-4800 DPI att säkerställa att du får ut det mesta av ditt spelande. Spelet slutar inte, Det finns inget värre än att batteriet tar slut när du precis är på väg att klara en nivå. Oroa dig inte, Felox erbjuder upp till 80 timmars speltid på en enda laddning och möjligheten att fortsätta spela under laddning!, Ljus, färg, action!, Spelandet har precis blivit grymt – 4 olika LED-belysningsalternativ i flera färger gör att du kan anpassa denna gamingmus så att den passar din spelstil perfekt. Livet är bättre i färg!, Knapp-kompis, Sex praktiska knappar, inklusive två sidoknappar, rullhjulsknapp och DPI-val, ger dig många alternativ så att du kan spela precis så som du vill. Behåll stilen, Välj mellan två snygga färger – Booster Black eller Winning White, Förpackningens innehåll: Trådlös gamingmus, 1 m USB-A till USB-C laddningskabel, USB mikromottagare, Användarguide, Systemkrav: USB-uttag, Windows 10 eller 11, Färg: Booster Black.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gaming
EAN: 8713439250374
Varenr.: C25453
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs gaming-mus Trust GXT 110 Felox - sort
-41%129 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs gaming-mus Trust GXT 110 Felox - sort billede

Produktinformation

Trust GXT 110 FELOX - Mus - oplyst - 6 knapper - trådløs - trådløs modtager (USB) - boostersortGenereltAnvendelige farver: Boostersort, vindende hvidEnhedstype: MusFarve: BoostersortGaming: JaTrådløs modtager: Mikro trådløs modtager (USB)IndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 4800 dpiEgenskaber: Scrollhjulon/off strøm kontaktflerfarvede LED'erBuilt-in batteryDPI-kontaktknapForbindelsesteknologi: TrådløsPræstation: Realtids sensitivitets-switching 800 - 4800 dpiEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB - 4 pin USB Type ADiverseUdstyr inkluderet: USB-opladerkabelBatteriDriftstid (op til): 80 timerProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Windows 10, Windows 11ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer mus
Vægt: 0.17g
EAN: 8713439250374
Varenr.: 1812274
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mus Sort
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust GXT 110 FELOX Trådløs Sort
139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 110 FELOX - Mus - 6 knapper - Sort
141 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs gaming-mus Trust GXT 110 Felox - sort
-38%149 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT110 FELOX TRÅDLØS MUS - SORT - GEEKD.dk
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK106 kr106 krKøb
2Teknikproffset DK122 kr171 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Estore DK139 kr139 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Proshop DK141 kr180 krKøb
7Vivas DK149 kr218 krKøb
8Geekd149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart i 183 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Trust GXT 110 Felox Illuminated Wireless Gaming mouse Svart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026106 kr2 kr (2%)
27. maj 2026108 kr4 kr (4%)
26. maj 2026112 kr2 kr (2%)
24. maj 2026114 kr12 kr (12%)
23. maj 2026102 kr16 kr (14%)
22. maj 2026118 kr4 kr (3%)
20. maj 2026122 kr12 kr (11%)
18. maj 2026110 kr11 kr (11%)
16. maj 202699 kr7 kr (8%)
15. maj 202692 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret