Gå til hovedindhold

Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort

TrustMus og trackballsEAN: 8713439253061
Pris fra 79 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 928 HELOX - Gaming Mus - Sort
79 kr
Til butik
Trust GXT 928 HELOX - Gaming Mus - Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 928 HELOX mus Spil Højre hånd USB Type-A Optisk 6400 dpi

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Mus
Artikel nr.: 25306
EAN: 8713439253061
Varenr.: 3291958
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort
80 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trust Helox GXT928 Letvægts - Sort
89 kr
Til butik
Trust Helox GXT928 Letvægts - Sort billede

Produktinformation

Med en vægt på kun 63 g og en justerbar optisk sensor giver Trust Helox GXT928 Letvægts - Sort let og præcis kontrol i dine spil. Musen er velegnet til gaming-pc, stationær computer og bærbar computer. Sensoren dækker 200-6400 DPI, så du kan tilpasse markørens hastighed til både hurtige bevægelser og mere præcis sigtning. USB-tilslutning betyder, at musen forbindes med kabel til din computer. Letvægtsdesign til lange spilsessioner Vægten på 63 g gør musen let at flytte hen over musemåtten, også når du laver mange gentagne bevægelser. Det kan føles mere ubesværet, når du spiller i længere tid ad gangen. Seks knapper til dine vigtigste handlinger Med 6 knapper har du flere genveje lige ved hånden. Det er praktisk, når du vil have hurtig adgang til funktioner i dine spil uden at skulle bruge tastaturet hver gang. I pakken: Trust Helox GXT928 Letvægts optisk gamingmus - Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gamer mus
Artikel nr.: GXT928
EAN: 8713439253061
Varenr.: 66157
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 928 Helox letvægts gamingmus sort
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT928 HELOX LETVÆGTSMUS - SORT - GEEKD.dk
128 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trust GXT 928 Helox gaming-mus - 6.400 DPI, USB, højrehånd
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trust GXT 928 Helox gaming-mus - 6.400 DPI, USB, højrehånd
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK79 kr118 krKøb
2CompuMail DK80 kr80 krKøb
3Av-Cables DK89 kr89 krKøb
4Estore DK99 kr99 krKøb
5Geekd128 kr128 krKøb
6Boligcenter DK199 kr199 krKøb
7Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Trust GXT 928 Helox - mus - ultra-letvægts, gaming - USB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202679 kr1 kr (1%)
2. maj 202680 kr1 kr (1%)
22. apr. 202679 kr1 kr (1%)
20. apr. 202680 kr1 kr (1%)
19. apr. 202679 kr1 kr (1%)
9. apr. 202680 kr1 kr (1%)
21. mar. 202679 kr1 kr (1%)
20. mar. 202680 kr1 kr (1%)
15. mar. 202679 kr1 kr (1%)
12. mar. 202680 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret