Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN

TP-LinkBroer og routereEAN: 4895252502480
Pris fra 949 krtil 1.975 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.026 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 924 kr 27. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco X10 AX1500 3-pakke
949 kr
Til butik
TP-link Deco X10 AX1500 3-pakke billede

Produktinformation

Tp-Link Deco X10 AX1500 3-pakke er et WiFi 6 mesh-system designet til at give trådløs dækning i hele boligen eller på kontoret. Systemet er velegnet til hjemmenetværk, kontor, internetforbindelse og smart home-enheder, når du vil samle flere trådløse enheder på samme net. Som WiFi 6 (Wireless AX) mesh-system i hastighedsklassen 1500 Mb/s fordeler Deco X10 forbindelsen trådløst rundt i boligen. Dine enheder kan udnytte op til 300 Mb/s på 2,4 GHz-båndet og op til 1201 Mb/s på 5 GHz-båndet. Mesh-dækning op til 520 m² Med en wifi-dækning på op til 520 m² er sættet beregnet til at dække flere rum og etager under samme netværksnavn. Når du bevæger dig rundt, holder enhederne forbindelsen til det nærmeste Deco-punkt, så du kan fortsætte arbejde, streaming eller styring af smart home-enheder uden at skifte netværk. WiFi 6-hastigheder til mange enheder WiFi 6 (Wireless AX) med op til 1500 Mb/s er egnet, når mange enheder skal på nettet samtidig. Det gør det lettere at kombinere hjemmenetværk, kontorarbejde, internetforbindelse og smart home-enheder på samme trådløse net. Kablede porte til faste forbindelser Hver Deco-enhed har 2 porte, så du kan tilslutte udstyr med netværkskabel, hvis du ønsker en fast forbindelse frem for trådløst. Det er praktisk til for eksempel en stationær pc, et tv eller en netværksswitch, hvor du vil være mindre afhængig af wifi. Sikkerhed og kompakt format Med WPA, WPA2 og WPA3 som sikkerhedstyper kan du tilpasse netværkets beskyttelse til både nyere og ældre enheder. Dimensionerne på 110 x 110 x 114 mm gør hver enhed forholdsvis kompakt, så de er nemme at placere diskret i reolen eller på et skab. I pakken: strømadapter, netværkskabel og installationsguide.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco X10
EAN: 4895252502480
Varenr.: 65411
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
1.007 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system Desktop 3-pack
1.026 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.147 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 6 mesh system TP-Link Deco X10 (3?pak)
-7%1.159 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 6 mesh system TP-Link Deco X10 (3?pak)
-7%1.179 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 3-pack mesh
1.190 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
1.289 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 V1 - Mesh router Wi-Fi 6
1.590 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 3-pack
1.975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK949 kr949 krKøb
2CompuMail DK1.007 kr1.007 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.026 kr1.026 krKøb
4Teknikproffset DK1.147 kr1.206 krKøb
5Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
6Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb
7Komplett DK1.190 kr1.190 krKøb
8Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
9Proshop DK1.590 kr1.590 krKøb
10Dustin DK1.975 kr2.061,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN i 171 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.044 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 982 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Deco X103-pack WiFi6 Mesh AX1500 24GHz5GHz 2xGbELANWAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026949 kr8 kr (1%)
27. maj 2026941 kr8 kr (1%)
18. maj 2026949 kr8 kr (1%)
14. maj 2026941 kr8 kr (1%)
9. maj 2026949 kr8 kr (1%)
30. apr. 2026941 kr9 kr (1%)
29. apr. 2026932 kr17 kr (2%)
28. apr. 2026949 kr25 kr (3%)
27. apr. 2026924 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026925 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret