Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid

TP-LinkBroer og routereEAN: 4897098687079
Pris fra 991 krtil 1.490 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 962 kr 11. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 991 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
991 kr
Til butik
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system - (2 routere) - mesh 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DECO X50(2-PACK)
EAN: 4897098687079
Varenr.: 999895423
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid
999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
1.269 kr
Til butik
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system Desktop Oplev uovertruffen trådløs dækning med TP-Link Deco X50 Wi-Fi-systemet. Designet til at levere hurtig og stabil internetforbindelse i hele dit hjem, kombinerer dette system avanceret mesh-teknologi med kraftfuld Wi-Fi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 4897098687079
Varenr.: 46614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50 AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System (2-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
-52%1.337 kr
Før 2.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 2-pack
1.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK991 kr991 krKøb
2CS MEGASTORE DK999 kr1.038 krKøb
3Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
4Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
5Teknikproffset DK1.337 kr1.396 krKøb
6Dustin DK1.490 kr1.576,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 961 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 1.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.031 kr.

Den nuværende pris på 991 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system (2 routere) - op til 4.500 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi (802.11ax) - Multi-Band - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026991 kr150 kr (13%)
22. maj 20261.141 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.131 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.141 kr27 kr (2%)
10. maj 20261.114 kr81 kr (8%)
9. maj 20261.033 kr81 kr (7%)
6. maj 20261.114 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.109 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.108 kr161 kr (13%)
29. apr. 20261.269 kr162 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret