Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

TP-LinkBroer og routereEAN: 4895252503173
Pris fra 705 krtil 1.159 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 628 kr 24. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 705 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system
705 kr
Til butik
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco X10 V1 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 3900 sq.ft - mesh 1GbE Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Deco X10(2-pack)
EAN: 4895252503173
Varenr.: 1001607219
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System (2-Pack) - Mesh router Wi-Fi 6
719 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)
729 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X10 Wi-fi 6 Ax1500 Mesh 2-pack
775 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link WL-AP Access Point Deco X10 Mesh-SystemAX1500
858,94 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X10 2-pack Mesh
949 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco X10 V1 Wi-Fi-system Desktop
997 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh Wi‑Fi 6 system - TP-Link AX1500 Deco X10 (2‑pak)
1.139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh Wi‑Fi 6 system - TP-Link AX1500 Deco X10 (2‑pak)
1.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK705 kr705 krKøb
2Proshop DK719 kr758 krKøb
3CS MEGASTORE DK729 kr768 krKøb
4Dustin DK775 kr861,25 krKøb
5Ultrashop858,94 kr858,94 krKøb
6Komplett DK949 kr949 krKøb
7Teknikproffset DK997 kr1.056 krKøb
8Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
9Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 127 dage. Laveste pris i perioden er 628 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 705 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 705 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Deco X10, Hvid, Intern, Mesh-router, 190 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026705 kr45 kr (7%)
26. maj 2026660 kr2 kr (0%)
21. maj 2026662 kr6 kr (1%)
20. maj 2026656 kr6 kr (1%)
13. maj 2026662 kr6 kr (1%)
12. maj 2026656 kr5 kr (1%)
11. maj 2026651 kr6 kr (1%)
10. maj 2026657 kr5 kr (1%)
9. maj 2026652 kr6 kr (1%)
8. maj 2026658 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret