Gå til hovedindhold

TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)

TP-LinkBroer og routereEAN: 4897098687086
Pris fra 1.357 krtil 1.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 642 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.004 kr 13. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1357 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
1.357 kr
Til butik
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco X50 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6500 sq.ft - mesh 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DECO X50(3-PACK)
EAN: 4897098687086
Varenr.: 999895424
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
1.383 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco X50 AX3000 3-pakke
1.499 kr
Til butik
TP-link Deco X50 AX3000 3-pakke billede

Produktinformation

WiFi 6 mesh-teknologi og dækning op til 600 m² er omdrejningspunktet i Tp-Link Deco X50 AX3000 3-pakke. Systemet er oplagt, hvis du er træt af døde zoner og vil have ét samlet netværk på tværs af boligen eller kontoret. Tp-Link Deco X50 er et mesh-system med WiFi 6 (Wireless AX) og en samlet hastighed på 3000 Mb/s, fordelt på 2402 Mb/s på 5 GHz og 574 Mb/s på 2,4 GHz. Du har dermed specificeret trådløs kapacitet på begge bånd til dine enheder. Fire vægge, flere rum – ét samlet netværk Med tre mesh-enheder og wifi-dækning op til 600 m² kan du dække både hjemmenetværk og kontorarealer inden for det angivne område. Når du bevæger dig rundt, holder mesh-systemet dig på samme netværksnavn, så du ikke behøver at skifte mellem forskellige adgangspunkter. WiFi 6 (Wireless AX) understøtter brug i miljøer med mange enheder. Det gør systemet velegnet til smarthome-enheder, laptops, telefoner og tv, der alle skal være på samtidig. Hastighed fordelt på to frekvensbånd Den samlede hastighed på 3000 Mb/s er fordelt på to frekvensbånd, så du både har 5 GHz og 2,4 GHz til rådighed. Du kan bruge 5 GHz-båndet, hvor du ønsker højere trådløs hastighed, mens enheder, der typisk bruger 2,4 GHz, også understøttes. En 1 GHz Dual-Core CPU i hver enhed hjælper med at håndtere de trådløse forbindelser i hjemmenetværk og på kontoret. Styring med app og webgrænseflade Med TP-Link Deco-appen til iOS og Android kan du sætte systemet op og administrere det direkte fra telefonen – herunder ændre netværksnavn og justere grundlæggende indstillinger. Foretrækker du computer, kan du også bruge webgrænsefladen til opsætningen, så du kan styre hjemmenetværk, kontor og smarthome-enheder på den måde, der passer dig. Sikkerhed og gæstenetværk Med understøttelse af WPA, WPA2 og WPA3 kan du vælge mellem de angivne sikkerhedsstandarder, afhængigt af hvad dit udstyr understøtter. Gæstenetværk på både 2,4 GHz og 5 GHz gør det muligt at give besøgende adgang til internetforbindelse uden at blande dem med dine faste enheder i hjemmenetværk eller kontor. Praktiske detaljer og tilslutninger Hver Deco X50-enhed har 3 ethernet-porte, så du kan tilslutte kablede enheder som stationære computere eller netværksudstyr direkte. Enhederne måler 110 x 110 x 114 mm og er nemme at placere på hylder eller skriveborde uden at fylde for meget. I pakken: 3x Tp-Link Deco X50 mesh-enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco X50
EAN: 4897098687086
Varenr.: 64949
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
-56%1.592 kr
Før 3.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh Wi-Fi 6 system TP-Link Deco X50 (3-pack)
1.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X50 Wi-Fi-system
1.719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh Wi-Fi 6 system TP-Link Deco X50 (3-pack)
1.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X50 Wifi 6 Mesh System 3-pack
1.899 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50 (3-pack) AX3000 - Mesh router Wi-Fi 6
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.357 kr1.357 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.383 kr1.383 krKøb
3Av-Cables DK1.499 kr1.499 krKøb
4Teknikproffset DK1.592 kr1.651 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
7Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
8Dustin DK1.899 kr1.985,25 krKøb
9Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 114 dage. Laveste pris i perioden er 1.004 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.641 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.397 kr.

Den nuværende pris på 1.357 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Deco X50 (3-pack), Hvid, Intern, CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.357 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.365 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.375 kr18 kr (1%)
25. maj 20261.357 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.366 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.374 kr17 kr (1%)
21. maj 20261.357 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.365 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.373 kr16 kr (1%)
17. maj 20261.357 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret