Gå til hovedindhold

TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

TP-LinkBroer og routereEAN: 4897098689844
Pris fra 798 krtil 1.199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 684 kr 30. maj

Sammenlign priser på TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)
798 kr
Til butik
TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 2
Artikel nr.: DECO X50-POE(1-PACK)
EAN: 4897098689844
Varenr.: 9742318
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco X50-PoE AX3000 1-pakke
799 kr
Til butik
TP-link Deco X50-PoE AX3000 1-pakke billede

Produktinformation

Kobl Tp-Link Deco X50-PoE AX3000 til dit netværkskabel og få WiFi 6 i hjemmenetværk, kontor og smart home. PoE-understøttelse (IEEE802.3at) betyder, at strøm og data kan løbe i det samme kabel, så du undgår en ekstra strømforsyning, hvis du placerer enheden et sted uden stikkontakt. Denne Deco-model er et WiFi 6 (802.11ax) mesh-adgangspunkt med hastigheder på 574 Mb/s og 2402 Mb/s. Teknologier som OFDMA og MU-MIMO indgår i funktionssættet, og de to interne antenner er skjult i kabinettet. Fleksibel montering i loft, på væg eller fritstående Montering som loft, væg eller fritstående giver dig flere muligheder for at placere Deco X50-PoE, så signalet fordeles jævnt i rummet. Dimensionerne på 154×154×69 mm gør den nem at integrere i indretningen uden at fylde for meget. PoE og porte til både nuværende og hurtigere hastigheder Med PoE-standarden IEEE802.3at kan du føre både strøm og data gennem ét netværkskabel – særligt praktisk ved montering i loftet eller andre steder uden stikkontakt. De to LAN/WAN-porte (1× 1 Gb/s og 1× 2,5 Gb/s) giver mulighed for både almindelige og hurtigere internetforbindelser samt tilslutning af kablede enheder direkte til Deco'en. Sikkerhed og styring til moderne hjemmenetværk Sikkerhedsprotokollerne WPA, WPA2 og WPA3 beskytter dit trådløse netværk, så adgang kræver korrekt nøgle. Styring via app (iOS/Android) og webgrænseflade gør det muligt at tilpasse netværksindstillinger fra telefon, tablet eller computer. Kompatibilitet med Google Home og Alexa betyder, at Deco X50-PoE kan indgå i et stemmestyret smart home-setup.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco X50-PoE
EAN: 4897098689844
Varenr.: 65359
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco X50-PoE (1-Pack) AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE - Mesh router Wi-Fi 6
911 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco X50-PoE V1 Wi-Fi-system
942 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh WiFi 6 router TP-Link AX3000 med PoE (1-pack)
1.039 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh WiFi 6 router TP-Link AX3000 med PoE (1-pack)
1.059 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco X50 Poe Wifi 6 Mesh System 1-pack
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco X50-PoE V1 Wi-Fi-system
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK798 kr837 krKøb
2Av-Cables DK799 kr799 krKøb
3Proshop DK911 kr911 krKøb
4CompuMail DK942 kr942 krKøb
5Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
6Vivas DK1.059 kr1.138 krKøb
7Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
8Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 684 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 842 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 799 kr.

Den nuværende pris på 798 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link DECO X50-POE(1-PACK), Hvid, Intern, Mesh-router, 230 m², Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026798 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026799 kr20 kr (3%)
31. maj 2026779 kr95 kr (14%)
30. maj 2026684 kr6 kr (1%)
29. maj 2026690 kr1 kr (0%)
27. maj 2026691 kr6 kr (1%)
26. maj 2026697 kr6 kr (1%)
25. maj 2026691 kr6 kr (1%)
23. maj 2026697 kr1 kr (0%)
22. maj 2026698 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret