Gå til hovedindhold

TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S

TP-LinkBroer og routereEAN: 6935364088873
Pris fra 279 krtil 599 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer C80 V1 Trådløs router
279 kr
Til butik
TP-Link Archer C80 V1 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer C80 V1 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER C80
EAN: 6935364088873
Varenr.: 995766096
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi router dual-band TP-Link Archer C80 - AC1900, gigabit, MU?MIMO
-8%339 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi-Fi router dual-band TP-Link Archer C80 - AC1900, gigabit, MU?MIMO billede

Produktinformation

TP-Link Archer C80 V1 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual BandMed 3x3 MIMO er Archer C80 i stand til at sende og modtage data på tre streams. 3x3-kompatible par passer perfekt sammen med C80, så den yder maksimalt med meget højere effektivitet end 2x2 MIMO-routere.Utroligt Wi-Fi til hjemmetArcher C80 leverer højtydende og prisvenlig Wi-Fi til hjemmet. Håndter enkle opgaver som at sende e-mails eller surfe på nettet på 2,4 GHz-båndet og båndbreddekrævende opgaver som onlinespil eller streaming på 5 GHz-båndet.Bredere dækning i hele dit hjemFå adgang til din underholdning fra alle hjørner af dit hjem med 4 eksterne højtydende antenner. Beamforming-teknologi registrerer enheder og koncentrerer den trådløse signalstyrke mod dem, selv om de er langt væk eller har lav effekt.Forbind flere enheder samtidigtArcher C80 hjælper dine enheder med at opnå optimal ydeevne ved at gøre kommunikationen mere effektiv med MU-MIMO-teknologi. Flere enheder kan sende og modtage data.Øget effektivitet i Wi-Fi-distributionSmart connect hjælper din router med automatisk at skifte hver enheds forbindelse til det bedste tilgængelige Wi-Fi-bånd.GenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acDataoverførselshastighed: 1.9 GbpsEgenskaber: FirewallbeskyttelseDMZ-portNAT-understøtningSPIDoS attack beskyttelsedynamisk DNS-serverhåndterbarprintserverMAC-adresse-filtreringIPv6 understøttetVPN passthroughforældrekontrolIP-adresse filtreringACL supportWireless Gue<...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Routere
Vægt: 0.81g
EAN: 6935364088873
Varenr.: 1817671
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C80 AC1900 - Wireless router Wi-Fi 5
345 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C80 Router
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi router dual-band TP-Link Archer C80 - AC1900, gigabit, MU?MIMO
-8%359 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S
-34%383 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer C80 V1 Trådløs router
389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer C80
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK279 kr279 krKøb
2Boligcenter DK339 kr339 krKøb
3Proshop DK345 kr345 krKøb
4Komplett DK349 kr349 krKøb
5Vivas DK359 kr428 krKøb
6Teknikproffset DK383 kr442 krKøb
7Ultrashop389 kr389 krKøb
8Dustin DK599 kr685,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S

PriceData har fulgt prisen på TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S i 159 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-LINK Archer C80 trådlös router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. apr. 2026279 kr17 kr (6%)
6. apr. 2026296 kr2 kr (1%)
5. apr. 2026294 kr3 kr (1%)
4. apr. 2026297 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026294 kr3 kr (1%)
2. apr. 2026297 kr3 kr (1%)
1. apr. 2026294 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026297 kr3 kr (1%)
30. mar. 2026294 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026297 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret