Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router

TP-LINK TechnologiesBroer og routereEAN: 6935364089337
Pris fra 193 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 30. maj

Sammenlign priser på TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer C54 Trådløs router
193 kr
Til butik
TP-Link Archer C54 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer C54 - Trådløs router 4-port switch - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER C54
EAN: 6935364089337
Varenr.: 997729883
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Archer C54 Trådløs router Desktop
199 kr
Til butik
TP-Link Archer C54 Trådløs router Desktop billede

Produktinformation

Connection technology: Wireless, wired, Number of antennas: 4, Antenna: External built-in, Width: 11.5 cm, Data link protocol: Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Depth: 10.67 cm, Frequency band: 2.4 GHz/5GHz, Features: DHCP support, NAT support, IGMP snooping, Stateful Packet Inspection (SPI), URL filtering, parental control, Access Point mode, Quality of Service (QoS), Wi-Fi Protected Setup (WPS), DHCP server, port forwarding, reset button, port triggering, Interface: LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45, Height: 2.43 cm, Installed quantity: 1, Encryption algorithm: WPA, WPA2, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WEP, Operating humidity: 10 - 90% (non-condensing), Max operating temperature: 40°C, Included cables: 1 x network cable, Min operating temperature: 0°C, Model: Desktop model, Power supply: External power adapter, Network / Transport Protocol: PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, Network protocol: Static IP routing, Standards followed: IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, FCC, RoHS, Device type: Wireless router - 4-port switch (integrated), Wi-Fi rating: AC1200.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 6935364089337
Varenr.: C67211
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router
249 kr
Til butik
TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router billede

Produktinformation

TP-Link Archer C54 Wi-Fi 5 Router Oplev hurtigere internetforbindelse med TP-Link Archer C54, en avanceret dual-band router, der understøtter Wi-Fi 5 (802.11ac). Med en hastighed på op til 1200 Mbps fordelt på 2.4 GHz og 5 GHz, kan du nyde problemfri stre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Routere
EAN: 6935364089337
Varenr.: 109090
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi router TP-Link Archer C54 dual-band 2,4/5 GHz - sort
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi router TP-Link Archer C54 dual-band 2,4/5 GHz - sort
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK193 kr193 krKøb
2Teknikproffset DK199 kr248 krKøb
3Ultrashop249 kr249 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Vivas DK299 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router i 114 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for TP-Link Archer C54, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026193 kr16 kr (9%)
30. maj 2026177 kr12 kr (7%)
10. feb. 2026165 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret