Gå til hovedindhold

TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0)

TP-LinkBroer og routereEAN: 4897098683040
Pris fra 433 krtil 829 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 396 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 390 kr 18. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 433 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer AX55 V1 Trådløs router
433 kr
Til butik
TP-Link Archer AX55 V1 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer AX55 V1 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Archer AX55
EAN: 4897098683040
Varenr.: 999268776
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX55 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Sort
459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX55 AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router - Wireless router Wi-Fi 6
498 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 6 router TP?Link Archer AX55 AX3000 Dual Band (desktop)
-6%509 kr
Før 544 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0)
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 6 router TP?Link Archer AX55 AX3000 Dual Band (desktop)
-6%529 kr
Før 564 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
541 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer Ax55 Ax3000 Wifi 6 Router
-0%711 kr
Før 711,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Archer AX55 Trådløs router AX3000
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK433 kr433 krKøb
2CS MEGASTORE DK459 kr498 krKøb
3Proshop DK498 kr498 krKøb
4Boligcenter DK509 kr509 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb
6Vivas DK529 kr598 krKøb
7Teknikproffset DK541 kr600 krKøb
8Dustin DK711 kr797,25 krKøb
9Av-Cables DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0) i 113 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 433 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Archer AX55 OneMesh/EasyMesh WiFi6 router (AX3000, 2,4GHz/5GHz, 4xGbELAN, 1xGbEWAN, 1xUSB3.0) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026433 kr3 kr (1%)
2. jun. 2026436 kr1 kr (0%)
28. maj 2026437 kr4 kr (1%)
27. maj 2026441 kr4 kr (1%)
26. maj 2026445 kr4 kr (1%)
25. maj 2026449 kr4 kr (1%)
24. maj 2026453 kr9 kr (2%)
23. maj 2026444 kr3 kr (1%)
22. maj 2026447 kr15 kr (3%)
21. maj 2026462 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret