Gå til hovedindhold

Minatol Handelsselskab ApS Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå

Minatol Handelsselskab ApSSanitetEAN: 5701084021053
Pris fra 32,44 krtil 76 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43,56 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,19 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32.44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletbørste Koks Grå
-17%32,44 kr
Før 38,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toiletbørste Koks Grå billede

Produktinformation

Toiletbørste med rund skål, genanvendt plast. • Skål og skaft 100% genanvendt PP plast, børste 100% genanvendt PET plast

Produktspecifikationer

Mærke: WhiteLabel
Kategori: Toiletbørster
EAN: 5701084021053
Varenr.: 179.22125
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå
55 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå
71,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletbørste grå - M/skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast
76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap32,44 kr32,44 krKøb
2Elvvs.dk55 kr55 krKøb
3vvsfittings.dk71,25 kr71,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK76 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå

PriceData har fulgt prisen på Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 31,19 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 32,44 kr er 36% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Toiletbørste med skål & skaft 100% genanv. PP plast, børste 100% PET plast. Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202632,44 kr18,56 kr (36%)
15. maj 202651 kr18,56 kr (57%)
13. maj 202632,44 kr18,56 kr (36%)
12. maj 202651 kr18,56 kr (57%)
8. maj 202632,44 kr1,25 kr (4%)
29. apr. 202631,19 kr19,81 kr (39%)
28. apr. 202651 kr19,81 kr (64%)
16. mar. 202631,19 kr
20. jan. 202631,3 kr33,48 kr (52%)
19. jan. 202664,78 kr33,48 kr (107%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret