Gå til hovedindhold

Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise

GroheSanitetEAN: 4005176429446
Pris fra 449 krtil 713,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 264,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essentials toiletbørste, messing
449 kr
Til butik
Grohe Essentials toiletbørste, messing billede

Produktinformation

Berig dit toilet med Grohe Essentials serien Hvis der er én ting, det er vigtigt på toilettet, så er det toiletbørsten! Selvom toiletbørsten skal gøre det beskidte arbejde, betyder det ikke, at den ikke kan have et rent look udadtil. Derfor har Grohe desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brass
EAN: 4005176429446
Varenr.: 778452165
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essentials toiletbørste, messing
521 kr
Til butik
Grohe Essentials toiletbørste, messing billede

Produktinformation

Opgrader toilettet med Grohe Essentials At toiletbørsten skal gøre det beskidte arbejde, betyder ikke, at den ikke kan have et rent look tværtimod. Grohe Essentials toiletbørstesættet har ligesom de øvrige produkter i serien et enkelt, diskret design. Fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Indretningen
Farve: brass
EAN: 4005176429446
Varenr.: 778452165
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Wc-børste Essentials Cool Sunrise
549 kr
Til butik
Grohe Wc-børste Essentials     Cool Sunrise billede

Produktinformation

Grohe Wc-børste Essentials Cool Sunrise GROHE ESSENTIALS TOILETBØRSTE OG HOLDER, COOL SUNRISE Smukt nutidigt design Toiletbørste inkl. holder i flot design til vægmontering. Børste og holder, i serien Essentials, er beriget med den solide og rengøringsvenlige Grohe StarLight belægning, så du er sikret, at børsten fremstår ny selv efter mange års brug. Egnet til skruning (inklusiv skruer og dyvler) eller limning. Fastgørelsesskruer er skjulte. Der findes flere produkter med samme overflade...

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletbørster
Vægt: 1g
Artikel nr.: 778452165
EAN: 4005176429446
Varenr.: 2131937
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise
568 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essentials toiletbørste, messing
569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essentials Toiletbørste + holder, cool sunrise
577 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Essentials toiletbørste sæt - Poleret Cool Sunrise
587 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE EssentialsToiletbørste + holder, cool sunrise
589,04 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essentials toiletbørste & holder. Cool Sunrise
713,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS449 kr449 krKøb
2BilligVVS DK521 kr521 krKøb
3Homeshop DK549 kr549 krKøb
4CS MEGASTORE DK568 kr607 krKøb
5LavprisVVS569 kr569 krKøb
6Proshop DK577 kr616 krKøb
7Elvvs.dk587 kr587 krKøb
8EL-GROSSISTEN589,04 kr589,04 krKøb
9vvsfittings.dk713,75 kr713,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise i 182 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Poleret Cool Sunrise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026449 kr72 kr (14%)
26. maj 2026521 kr72 kr (16%)
17. maj 2026449 kr100 kr (18%)
16. maj 2026549 kr100 kr (22%)
10. maj 2026449 kr72 kr (14%)
9. maj 2026521 kr72 kr (16%)
3. apr. 2026449 kr50 kr (10%)
18. mar. 2026499 kr13 kr (3%)
17. mar. 2026512 kr13 kr (3%)
3. mar. 2026499 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret