Gå til hovedindhold

Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite

GroheSanitetEAN: 4005176429743
Pris fra 494 krtil 761,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 267,25 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 494 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom
494 kr
Til butik
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom billede

Produktinformation

Berig dit toilet med Grohe Essentials serien Hvis der er én ting, det er vigtigt på toilettet, så er det toiletbørsten! Selvom toiletbørsten skal gøre det beskidte arbejde, betyder det ikke, at den ikke kan have et rent look udadtil. Derfor har Grohe desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brushed black chrome
EAN: 4005176429743
Varenr.: 778452159
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom
530 kr
Til butik
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom billede

Produktinformation

Opgrader toilettet med Grohe Essentials At toiletbørsten skal gøre det beskidte arbejde, betyder ikke, at den ikke kan have et rent look tværtimod. Grohe Essentials toiletbørstesættet har ligesom de øvrige produkter i serien et enkelt, diskret design. Fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Indretningen
Farve: brushed black chrome
EAN: 4005176429743
Varenr.: 778452159
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite
536 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essentials Toiletbørste + holder, børstet hard graphite
552 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Essentials toiletbørste sæt - Krom
579 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Wc-børste Essentials Brushed Hard Graphite
599 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Essentials Toiletbørste og Holder
619,61 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Essentials Toiletbørste Til Væg 40374Al1
651,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Essentials toiletbørste til væg 40374al1
672,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essentials toiletbørste & holder. Børstet Hard Graphite
761,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS494 kr494 krKøb
2BilligVVS DK530 kr530 krKøb
3CS MEGASTORE DK536 kr575 krKøb
4LavprisVVS549 kr549 krKøb
5Proshop DK552 kr591 krKøb
6Elvvs.dk579 kr579 krKøb
7Homeshop DK599 kr599 krKøb
8EL-GROSSISTEN619,61 kr619,61 krKøb
9Billigelogvvs.dk651,21 kr651,21 krKøb
10MaintainIt672,5 kr672,5 krKøb
11vvsfittings.dk761,25 kr761,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite i 182 dage. Laveste pris i perioden er 476 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 515 kr.

Den nuværende pris på 494 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Grohe Essentials væghængt toiletbørste med holder i glas - Børstet Hard Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026494 kr36 kr (7%)
26. maj 2026530 kr36 kr (7%)
17. maj 2026494 kr42 kr (8%)
16. maj 2026536 kr42 kr (9%)
10. maj 2026494 kr36 kr (7%)
9. maj 2026530 kr36 kr (7%)
9. mar. 2026494 kr55 kr (10%)
8. mar. 2026549 kr55 kr (11%)
3. mar. 2026494 kr23 kr (4%)
8. feb. 2026517 kr27 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret