Gå til hovedindhold

Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk

Pris fra 144 krtil 180 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright ARGB and FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM
144 kr
Til butik
Thermalright ARGB and FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM billede

Produktinformation

A-RGB & PWM controller hub, 8 x 3-pins A-RGB & 8x 4-pins PWM hub, black

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: Koeling og blaeser
Artikel nr.: ARGB AND FAN HUB X8
EAN: 0814256004091
Varenr.: 3180388
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright ARGB- og ventilatorhub 8 porte - 4-pin PWM / 3-pin ARGB
147 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk
180 kr
Til butik
Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port er den ultimative løsning til at optimere dine PC-fans og belysning. Dette praktiske enhed giver dig mulighed for at tilslutte op til 8 fans og 3 ARGB-komponenter med lethed, hvilket giver dig total kontrol over din PC&...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: Kabinet Tilbehør
EAN: 0814256004091
Varenr.: 47077663670608

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK144 kr183 krKøb
2CS MEGASTORE DK147 kr186 krKøb
3Geekd180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Thermalright ARGB og FAN HUB 8 Port - 4 pin PWM / 3-pin ARGB Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026144 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026146 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026144 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026147 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026146 kr2 kr (1%)
1. mar. 2026148 kr9 kr (6%)
31. jan. 2026157 kr11 kr (8%)
23. jan. 2026146 kr4 kr (3%)
20. jan. 2026142 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret