Gå til hovedindhold

Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys

Pris fra 62 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC P14 Pro A-RGB Fan 1-pack Sort 140 mm
62 kr
Til butik
ARCTIC P14 Pro A-RGB Fan 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P14 Pro A-RGB - Indsats med blæser - 140 mm

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00315A
EAN: 4895265000393
Varenr.: 1003520255
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser ARCTIC P14 Pro A-RGB 140 mm - Sort (1-pak)
-28%79 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys
83 kr
Til butik
Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 110 CFM, max statisk luftryk 5.2 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2500 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00315A
EAN: 4895265000393
Varenr.: 3358495
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC P14 Pro A-RGB Fan 1-pack Sort 140 mm
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser ARCTIC P14 Pro A-RGB 140 mm - Sort (1-pak)
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK62 kr62 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Proshop DK83 kr122 krKøb
4Ultrashop89 kr89 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys

PriceData har fulgt prisen på Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys i 158 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Arctic P14 Pro PST A-RGB - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202662 kr1 kr (2%)
16. maj 202663 kr17 kr (21%)
9. maj 202680 kr1 kr (1%)
29. apr. 202681 kr1 kr (1%)
28. apr. 202682 kr1 kr (1%)
27. apr. 202681 kr1 kr (1%)
26. apr. 202682 kr1 kr (1%)
19. apr. 202681 kr1 kr (1%)
18. apr. 202682 kr2 kr (2%)
17. apr. 202684 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret