Gå til hovedindhold

The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex

The North FaceRygsækkeEAN: 0197642126189
Pris fra 600 krtil 1.109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 509 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 600 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
The North Face Base Camp Duffel - S (Rød (TNF RED/TNF BLACK-NPF) Small)
-45%600 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel - S (Rød (TNF RED/TNF BLACK-NPF) Small) billede

Produktinformation

The North Face Base Camp Duffel - S er fremstillet af 1000D ftalatfri, genanvendt PVC med PFC-fri DWR-belægning og en bund af 840D genanvendt ballistisk nylon, hvilket gør den både let og slidstærk. Den har en kapacitet på 50 liter og vejer 1195 gram, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Duffel bags
Farve: Rød (TNF RED/TNF BLACK-NPF)
Størrelse: Small
EAN: 0197642126189
Varenr.: 197642126189
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex
-29%777 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex billede

Produktinformation

The North Face Base Camp Duffel Small er en kompakt og slidstærk taske med 50 liters kapacitet, designet til at bære som rygsæk. De aftagelige, justerbare og ergonomiske skulderremme giver en komfortabel pasform på rejser, i byen eller på eventyr. To polstrede sidehåndtag gør det nemt at løfte og håndtere tasken under transport. Tasken er fremstillet af vandafvisende og genanvendte materialer, der beskytter indholdet og holder til mange års brug. Den store D-formede åbning giver hurtigt overblik over indholdet, mens de fire kompressionsstropper hjælper med at holde oppakningen på plads.

Produktspecifikationer

Kategori: tasker & duffels
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0197642126189
Varenr.: 272500
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel - S, Red / Black
-20%879,95 kr
Før 1.099,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel - S, Red / Black billede

Produktinformation

North Face Base Camp Duffel - Small Den originale og populære Base Camp Duffel fra The North Face. Denne version af The North Face's Duffelbag er lavet med et indhold på 50 liter, så størrelsen er perfekt som udstyrstaske på rejser og ekspeditioner, e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Duffelbags
EAN: 0197642126189
Varenr.: 105-NF0A52ST_44053
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
The North Face base camp duffel taske S-tnf rød / TNF sort / NPF
1.028 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rejsetaske duffel S - THE NORTH FACE Base Camp, rød/sort
1.089 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rejsetaske duffel S - THE NORTH FACE Base Camp, rød/sort
1.109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk600 kr600 krKøb
2Løbeshop DK777 kr777 krKøb
3Pro Outdoor879,95 kr879,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.028 kr1.028 krKøb
5Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
6Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex

PriceData har fulgt prisen på The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex i 115 dage. Laveste pris i perioden er 600 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 838 kr.

Den nuværende pris på 600 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel S - 50L Rød Sportstaske til Weekendbrug, Unisex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026600 kr177 kr (23%)
24. feb. 2026777 kr27 kr (4%)
18. feb. 2026750 kr19,95 kr (3%)
12. feb. 2026769,95 kr329,05 kr (30%)
11. feb. 20261.099 kr329,05 kr (43%)
9. feb. 2026769,95 kr329,05 kr (30%)
8. feb. 20261.099 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret