Gå til hovedindhold

The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor

The North FaceRygsækkeEAN: 0197641223957
Pris fra 919 krtil 1.299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 380,95 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 919 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor
-23%919 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor billede

Produktinformation

The North Face duffel bag er en ikonisk duffeltaske af høj kvalitet. Denne duffelbag er yderst anvendelig, med den store volumen (95l), polstrede håndtag, kompressions remme og hurtig adgang til flere rum i tasken. The Norh Face duffelbag er lavet af genanvendte materialer, dog uden at gå på kompromis med hverken holdbarhed eller robusthed. I hver ende af tasken har du lommer med lynlås. Skulderremmene er lavet i et ergonomisk design for at sikrer den bedste og mest komfortable rejse med denne duffeltaske. Øverst på tasken finder du en vandtæt ID-lomme. Kort om The North Face duffel: - Ikonisk design. - Stor volumen (95L) - Hurtig adgang til rum. - Lavet af genanvendte materialer. - Ergonomisk design. - ID-lomme.

Produktspecifikationer

Kategori: tasker & duffels
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0197641223957
Varenr.: 272309
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel - L, Black / White
-15%1.099,95 kr
Før 1.299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel - L, Black / White billede

Produktinformation

North Face Base Camp Duffel Large Den klassiske og populære Base Camp Duffel i str. Large, med et indhold på hele 95 liter. Base Camp Duffel har både almindelige bæreremme i siderne, samt aftagelige polstrede skulderremme. På toppen har rygsækken en s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Duffelbags
EAN: 0197641223957
Varenr.: 105-NF0A52SB_44064
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Duffeltaske til vandring - THE NORTH FACE Base Camp L, sort/hvid
-3%1.119 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duffeltaske til vandring - THE NORTH FACE Base Camp L, sort/hvid billede

Produktinformation

Robust duffeltaske til friluftsliv og rejserBase Camp Duffel i størrelse L fra THE NORTH FACE er en alsidig taske til dig, der vil have styr på udstyret til vandreture, outdoor og weekendrejser. Det ikoniske, sorte design er prydet med det velkendte logo i hvid, som giver et stilrent udtryk på både tur og træning.Praktisk til vandring og campingTasken er skabt til aktivt brug i friluftslivet. Den cylindriske form gør det nemt at pakke større genstande som tøj og sko, mens de solide bærehåndtag gør den bekvem at løfte. Den passer naturligt ind i kategorien vandrerygsæk og friluftsudstyr og er et godt valg, når du ønsker enkel pakning og overskuelig organisering på turen.Produkttype: Duffeltaske til friluftslivModel: Base Camp, størrelse LFarve: Sort med hvidt logoBrand: THE NORTH FACE...

Produktspecifikationer

Kategori: Vandrerygsække
Vægt: 3.25g
EAN: 0197641223957
Varenr.: 1927510
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Duffeltaske til vandring - THE NORTH FACE Base Camp L, sort/hvid
-3%1.139 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
The North Face Base Camp Duffel - L (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) Large)
1.299 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Sort/Hvid
1.299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK919 kr919 krKøb
2Pro Outdoor1.099,95 kr1.099,95 krKøb
3Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
4Vivas DK1.139 kr1.218 krKøb
5Friluftsland.dk1.299 kr1.299 krKøb
6Kids-world.dk1.299,95 kr1.299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor

PriceData har fulgt prisen på The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor i 171 dage. Laveste pris i perioden er 881 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.012 kr.

Den nuværende pris på 919 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel 95L - Høj Kvalitet Sportstaske til Rejse og Outdoor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. apr. 2026919 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026920 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026921 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026922 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026923 kr3 kr (0%)
24. mar. 2026926 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026925 kr6 kr (1%)
24. feb. 2026919 kr38 kr (4%)
18. feb. 2026881 kr218,95 kr (20%)
12. feb. 20261.099,95 kr199,05 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret