Gå til hovedindhold

The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small)

The North FaceRygsækkeEAN: 0197642126110
Pris fra 949 krtil 969 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 759 kr 11. apr.

Sammenlign priser på The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Duffelbag 31 l - The North Face Base Camp XS, sort
949 kr
Til butik
Duffelbag 31 l - The North Face Base Camp XS, sort billede

Produktinformation

Robust duffelbag til friluftsliv og rejserDenne kompakte duffelbag på 31 l er skabt til aktive dage på farten - fra camping og sport til korte rejser. Den har justerbare og polstrede skulderstropper, så du kan bære den som rygsæk, samt solide håndtag til hurtig greb. Ydersiden er vandafvisende og monokrom i sort, der giver et stilrent look og nem match til dit øvrige udstyr.Gennemtænkt opbevaringTasken rummer ét hovedrum med kompressionsstropper, så oppakningen holdes på plads. Indvendigt finder du både mesh-lomme og sleeve-lomme til småting og dokumenter, og udvendigt er der ID-lomme for hurtig identifikation. Lynlåslukningen gør det let at komme til dine ting, og tasken kan foldes sammen for nem opbevaring, når den ikke er i brug. Fri for PFC, PVC og ftalater.Volumen: 31 lStørrelse: XSFarve: SortMateriale: Nylon, polyesterLukning: LynlåsSkulderstrop: Justerbar, aftagelig og polstretHåndtag: JaVandafvisende: JaRum: 1 hovedrum, indvendig mesh-lomme og sleeve-lommeKompressionsstropper: JaID-lomme: JaMål (H × B × D): 27,9 × 27,9 × 45,7 cmVægt: 0,97 kgAnvendelse: Camping, sport, rejser...

Produktspecifikationer

Kategori: Vandrerygsække
Vægt: 1.45g
EAN: 0197642126110
Varenr.: 1930896
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small)
949 kr
Til butik
The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small) billede

Produktinformation

The North Face Base Camp Duffel - XS er fremstillet af 1000D ftalatfri, genanvendt PVC med PFC-fri DWR-belægning og en bund af 840D genanvendt ballistisk nylon, hvilket gør den både let og slidstærk. Den har en kapacitet på 31 liter og vejer 930 gram, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gaver under 1000 kr.
Farve: Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF)
Størrelse: X-small
EAN: 0197642126110
Varenr.: 197642126110
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 31 L - Sort/Hvid
949,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Duffelbag 31 l - The North Face Base Camp XS, sort
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK949 kr949 krKøb
2Friluftsland.dk949 kr949 krKøb
3Kids-world.dk949,95 kr949,95 krKøb
4Vivas DK969 kr1.048 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small)

PriceData har fulgt prisen på The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 759 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 949,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 900 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel - XS (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) X-small) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026949 kr30 kr (3%)
21. maj 2026919 kr10 kr (1%)
9. maj 2026929 kr10 kr (1%)
7. maj 2026919 kr30 kr (3%)
5. maj 2026889 kr60 kr (6%)
22. apr. 2026949 kr190 kr (25%)
11. apr. 2026759 kr190,95 kr (20%)
10. apr. 2026949,95 kr190,95 kr (25%)
9. apr. 2026759 kr190 kr (20%)
8. apr. 2026949 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret