Gå til hovedindhold

The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex

The North FaceRygsækkeEAN: 0197641223896
Pris fra 847 krtil 1.199,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 352,95 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 847 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex
-29%847 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex billede

Produktinformation

The North Face duffel bag er en ikonisk duffeltaske af høj kvalitet. Denne duffelbag er yderst anvendelig, med den store volumen (71L), polstrede håndtag, kompressions remme og hurtig adgang til flere rum i tasken. The Norh Face duffelbag er lavet af genanvendte materialer, dog uden at gå på kompromis med hverken holdbarhed eller robusthed. I hver ende af tasken har du lommer med lynlås. Skulderremmene er lavet i et ergonomisk design for at sikrer den bedste og mest komfortable rejse med denne duffeltaske. Øverst på tasken finder du en vandtæt ID-lomme. Kort om The North Face duffel: - Ikonisk design. - Stor volumen (71L) - Lavet i genanvendte materialer. - Ergonomisk design.

Produktspecifikationer

Kategori: tasker & duffels
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0197641223896
Varenr.: 272301
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel - M, Black / White
-20%959,95 kr
Før 1.199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The North Face Base Camp Duffel - M, Black / White billede

Produktinformation

North Face Base Camp Duffel str. Medium Den originale og populære Base Camp Duffel fra The North Face. Base Camp Duffel har både almindelige bæreremme i siderne, samt aftagelige polstrede skulderremme. På toppen har rygsækken en stor åbning med en gro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Duffelbags
EAN: 0197641223896
Varenr.: 105-NF0A52SA_44058
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Duffelbag 71 l - The North Face Base Camp, sort
-3%1.119 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duffelbag 71 l - The North Face Base Camp, sort billede

Produktinformation

Robust duffelbag til sport og rejseTag på tur med en pålidelig makker. Denne duffelbag fra The North Face rummer hele 71 l og er skabt til aktiv brug. Den sorte, monokrome stil gør den nem at matche, mens vandafvisende materialer i nylon og polyester beskytter dine ting mod vejret. Perfekt som sportstaske eller weekendtaske.Gennemført funktionalitetBæres komfortabelt med polstret, justerbar og aftagelig skulderrem eller de praktiske håndtag. Tasken har lynlåslukning, kompressionsstropper og organiserende indre med mesh-lomme og slevelomme. En ID-lomme gør den let at identificere, og den kan foldes sammen for nem opbevaring.Volumen: 71 lFarve: SortKøn: UnisexMateriale: Nylon, polyesterLukning: LynlåsRum: 1 hovedrum, indre mesh-lomme og slevelommeSkulderrem: Aftagelig, justerbar og polstretKompressionsstropper: JaID-lomme: JaVandafvisende: JaStørrelse: MellemMål: H × B × D: 35,6 × 35,6 × 63,5 cmVægt: 1,62 kgFri for: Phthalater, PFC, PVCNem opbevaring og sammenfoldning: JaBedst egnet til: Sport...

Produktspecifikationer

Kategori: Kufferter
Vægt: 2.58g
EAN: 0197641223896
Varenr.: 1917698
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Duffelbag 71 l - The North Face Base Camp, sort
-3%1.139 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
The North Face Base Camp Duffel - M (Sort (TNF BLACK/TNF WHITE-NPF) Medium)
1.199 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 71 L - Sort/Hvid
1.199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK847 kr847 krKøb
2Pro Outdoor959,95 kr959,95 krKøb
3Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
4Vivas DK1.139 kr1.218 krKøb
5Friluftsland.dk1.199 kr1.199 krKøb
6Kids-world.dk1.199,95 kr1.199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex

PriceData har fulgt prisen på The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex i 182 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 966 kr.

Den nuværende pris på 847 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for The North Face Base Camp Duffel M - 71L Sportstaske, Genanvendte Materialer, Unisex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. feb. 2026847 kr35 kr (4%)
18. feb. 2026812 kr147,95 kr (15%)
12. feb. 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
11. feb. 20261.199 kr239,05 kr (25%)
9. feb. 2026959,95 kr239,05 kr (20%)
8. feb. 20261.199 kr239,05 kr (25%)
2. feb. 2026959,95 kr
23. jan. 2026959 kr
22. jan. 2026959,95 kr
15. jan. 2026959 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret