Gå til hovedindhold

TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL

TASanitetEAN: 7318793638403
Pris fra 54 krtil 108,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vinkel, muffe/nippel 1/2"
54 kr
Til butik
IMI TA FPL vinkel, muffe/nippel 1/2" billede

Produktinformation

Kobber- og stålrørkoblinger til metalrør i varme-, køle- og brugsvandssystemer. Til bløde og hårde kobberrør og bløde stålrør, støttebøsning skal anvendes på bløde kobberrør og stålrør. Anvendelsesområde Varme- og køleanlæg Brugsvand Procesledninger i in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1/2"
EAN: 7318793638403
Varenr.: 044233015
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA Komp. Vinkel med muffe 1/2´´. Uden omløber. Forkromet FPL
56 kr
Til butik
TA Komp. Vinkel med muffe 1/2´´. Uden omløber. Forkromet FPL billede

Produktinformation

Klemringskobling for kobberrør, stålrør og PEX-rør uden iltspærre. Eller til rørfabrikanter som har godkendt FPL til deres PEX-rør. Støttebøsning skal anvendes. Komplet sortiment fra 6-54 mm. FPL er VA-godkendt. Vel afpasset indstikslængde i niplerne give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 7318793638403
Varenr.: 36784
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA Vinkel kompression ta 1/2x1/2 muffe/nippel
58 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vinkel, muffe/nippel 1/2"
61 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FPL VINKEL MUFFE/NIPPEL 1/2
63,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vinkel, muffe/nippel 1/2"
65 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
FPL - Kompressions vinkel 90 (gevind ende) m. muffe, " x "
69,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA FPL vinkel 1/2 muffe x 1/2 nippel
69,71 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fpl vinkel 1/2" muffe x 1/2" nippel
78,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL
108,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS54 kr54 krKøb
2Elvvs.dk56 kr56 krKøb
3Proshop DK58 kr97 krKøb
4CompletVVS61 kr61 krKøb
5EL-GROSSISTEN63,69 kr63,69 krKøb
6BilligVVS DK65 kr65 krKøb
7WATTOO.DK69,5 kr69,5 krKøb
8CS MEGASTORE DK69,71 kr108,71 krKøb
9MaintainIt78,75 kr78,75 krKøb
10vvsfittings.dk108,75 kr108,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL i 181 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for TA Komp. Vinkel med muffe 1/2''. Uden omløber. Forkromet FPL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202654 kr4 kr (7%)
9. apr. 202658 kr1 kr (2%)
27. mar. 202657 kr1 kr (2%)
20. mar. 202656 kr1 kr (2%)
9. mar. 202655 kr2 kr (4%)
8. mar. 202657 kr2 kr (4%)
28. feb. 202655 kr2 kr (4%)
15. feb. 202653 kr2 kr (4%)
5. feb. 202655 kr2 kr (4%)
4. feb. 202657 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret