Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD

IMI HydronicsEludstyrEAN: 7318792839504
Pris fra 295 krtil 412,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 117,5 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI 1 1/4" isoleringskappe, hvid
295 kr
Til butik
IMI 1 1/4" isoleringskappe, hvid billede

Produktinformation

Isoleringskappe til strengreguleringsventiler type: STS, STA, STAD og STAM. Monteringsklar og aftagelig kappe, som hurtigt og enkelt minimerer varmetab i varmeanlæg og forhindrer kondens i køleanlæg. Temperatur: Max arbejdstemperatur: 120°C (kortvarigt 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varme & styring
Farve: white
Størrelse: 1 1/4"
EAN: 7318792839504
Varenr.: 406969370
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI 1 1/4" isoleringskappe, hvid
324 kr
Til butik
IMI 1 1/4" isoleringskappe, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varmesystemer
Farve: white
Størrelse: 1 1/4"
EAN: 7318792839504
Varenr.: 406969370
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD
333 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA isoleringskappe til STAD og STAM DN32
341 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA isoleringsskål til 1.1/4´´ STAD-ventil
341 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI 1 1/4" isoleringskappe, hvid
349 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN32 Isokappe til STA-D
380,86 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA isoleringsskål til 1.1/4'' STAD-ventil
391,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stad isoleringsskål 1 1/4"
412,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK295 kr295 krKøb
2LavprisVVS324 kr324 krKøb
3CS MEGASTORE DK333 kr372 krKøb
4Proshop DK341 kr380 krKøb
5Elvvs.dk341 kr341 krKøb
6CompletVVS349 kr349 krKøb
7EL-GROSSISTEN380,86 kr380,86 krKøb
8vvsfittings.dk391,25 kr391,25 krKøb
9MaintainIt412,5 kr412,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD

PriceData har fulgt prisen på TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD i 180 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for TA Isolering til STAD 1 1/4 - Isoleringskappe til varme/køl til TA STAD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026295 kr38 kr (11%)
16. maj 2026333 kr38 kr (13%)
22. apr. 2026295 kr36 kr (11%)
17. apr. 2026331 kr36 kr (12%)
25. mar. 2026295 kr4 kr (1%)
7. jan. 2026299 kr30 kr (11%)
5. jan. 2026269 kr2 kr (1%)
4. jan. 2026271 kr2 kr (1%)
25. dec. 2025269 kr2 kr (1%)
24. dec. 2025271 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret