Gå til hovedindhold

TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg

TAEludstyrEAN: 5902276835377
Pris fra 1.288 krtil 1.543,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 255,75 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1288 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA SD strengregulering DN25-1" muffe 1/2" aftap
1.288 kr
Til butik
TA SD strengregulering DN25-1" muffe 1/2" aftap billede

Produktinformation

TA STAD strengregulering DN25-1" muffe 12" aftap

Produktspecifikationer

Mærke: TA
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 52851225
EAN: 5902276835377
Varenr.: 2952994
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA STAD 1"x1/2" strengreguleringsventil
1.325 kr
Til butik
IMI TA STAD 1"x1/2" strengreguleringsventil billede

Produktinformation

IMI TA strengreguleringsventil STAD er yderst velegnet til brug i vandbårne varme- og køleanlæg. Ventilen anvendes i både varme- og køleanlæg og kan håndtere medier; Vand og glykolblandet vand (0-57%). Ventilen har følgende funktioner: Indregulering fori...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varme & styring
Størrelse: DN25, G1" x G1/2", 121mm x 110mm
EAN: 5902276835377
Varenr.: 406961008
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strengregventil STAD mf DN25 aft 1''
1.363 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA STAD indreguleringsventil DN25 1´´ PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg
1.385 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA STAD 1"x1/2" strengreguleringsventil
1.399 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STAD 25 1". MF/ m ½" AFTAP
1.426,58 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg
1.543,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.288 kr1.288 krKøb
2BilligVVS DK1.325 kr1.325 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.363 kr1.363 krKøb
4Elvvs.dk1.385 kr1.385 krKøb
5CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.426,58 kr1.426,58 krKøb
7vvsfittings.dk1.543,75 kr1.543,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg

PriceData har fulgt prisen på TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.090 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.163 kr.

Den nuværende pris på 1.288 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for TA STAD indreguleringsventil DN25 1'' PN25. Med aftap. Kvs 8,59. Til varme og køleanlæg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.288 kr84 kr (7%)
25. feb. 20261.204 kr43 kr (4%)
20. jan. 20261.161 kr1 kr (0%)
2. jan. 20261.160 kr24 kr (2%)
1. jan. 20261.136 kr22 kr (2%)
31. dec. 20251.158 kr22 kr (2%)
21. dec. 20251.136 kr46 kr (4%)
20. dec. 20251.090 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret