Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k

EL-GrossistenEludstyrEAN: 7021981973414
Pris fra 954 krtil 1.029 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 954 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k
954 kr
Til butik
Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k billede

Produktinformation

Badeværelsesarmatur til montering over spejl i hvid eller børstet stål. Produceret i aluminium med afskærming i akryl (polycarbonat som tilbehør). Dæmpbar med fasedæmp. Vi anbefaler LEDDim 200, LEDDim 400 og LEDDim Smart. Findes også med en eller to jorde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021981973414
Varenr.: 2645479
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Spejlarmatur Prelude Børstet Stål 16W LED m/kontakt 2700K
974,74 kr
Til butik
Spejlarmatur Prelude Børstet Stål 16W LED m/kontakt 2700K billede

Produktinformation

Design: Hallvard Jakobsen.Badeværelsesarmatur til montering over spejl i hvid eller børstet stål. Produceret i aluminium med afskærming i akryl (polycarbonat som tilbehør). Dæmpbar med fasedæmp. Vi anbefaler LEDDim 200, LEDDim 400 og LEDDim Smart. Findes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021981973414
Varenr.: 15844224074063
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, børstet stål
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk954 kr954 krKøb
2EL-GROSSISTEN974,74 kr974,74 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k

PriceData har fulgt prisen på Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k i 184 dage. Laveste pris i perioden er 954 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.023 kr.

Den nuværende pris på 954 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Spejlarmatur prelude børstet stål 16w led med kontakt 2700k de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026954 kr20,74 kr (2%)
24. maj 2026974,74 kr54,26 kr (5%)
23. maj 20261.029 kr54,26 kr (6%)
7. maj 2026974,74 kr170,26 kr (15%)
6. maj 20261.145 kr170,26 kr (17%)
23. apr. 2026974,74 kr38,26 kr (4%)
22. apr. 20261.013 kr38,26 kr (4%)
19. apr. 2026974,74 kr38,26 kr (4%)
18. apr. 20261.013 kr38,26 kr (4%)
15. apr. 2026974,74 kr38,26 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret