Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid

EL-GrossistenEludstyrEAN: 7021981113414
Pris fra 909 krtil 972,03 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 63,03 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Spejlarmatur prelude hvid 16w led 2700k med stik
909 kr
Til butik
Spejlarmatur prelude hvid 16w led 2700k med stik billede

Produktinformation

Rundt flot LED væg/loft armatur til indendørs montering. Udført i lakeret metal. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. Effektivt LED board med lang levetid. Låg for nem tilgang til tilslutning, og mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021981113414
Varenr.: 2710293
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid
916 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Spejlarmatur Prelude Hvid 16W LED 2700K m/stik
972,03 kr
Til butik
Spejlarmatur Prelude Hvid 16W LED 2700K m/stik billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021981113414
Varenr.: 15844122001743

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk909 kr909 krKøb
2CS MEGASTORE DK916 kr955 krKøb
3EL-GROSSISTEN972,03 kr972,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid

PriceData har fulgt prisen på Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid i 75 dage. Laveste pris i perioden er 909 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 952,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 922 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Spejlarmatur Prelude LED 16W 2700K med udtag, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026909 kr7 kr (1%)
2. maj 2026916 kr36,19 kr (4%)
1. maj 2026952,19 kr36,19 kr (4%)
5. apr. 2026916 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026917 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret