Gå til hovedindhold

SG Armaturen Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021981113711
Pris fra 663 krtil 756,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 93,25 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 648 kr 16. maj

Sammenlign priser på Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Prelude Square Hvid 15W LED 3000K
663 kr
Til butik
Prelude Square Hvid 15W LED 3000K billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Indendørsbelysning
Farve: 1
Artikel nr.: 111371
EAN: 7021981113711
Varenr.: 7046536
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 3000K
679 kr
Til butik
SG Prelude Square spejllampe, 3000K billede

Produktinformation

Spejllampe med varmt og behageligt lys til dit badeværelse Drømmer du om en spejllampe, der både giver dig et smukt lys og et rent udtryk i badeværelset? Med denne hvide spejllampe får du en gennemtænkt løsning, der gør hverdagen lidt nemmere og dit spej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 519 x 59 x 62 mm
EAN: 7021981113711
Varenr.: 6246113713
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 3000K
679 kr
Til butik
SG Prelude Square spejllampe, 3000K billede

Produktinformation

Spejllampe med behageligt lys til badeværelset Med denne hvide spejllampe får du en enkel og effektiv løsning til belysning ved spejlet i badeværelset. Lampen er udstyret med en indbygget LED-lyskilde på 13 watt, som giver et varmt hvidt lys på 3000K og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 519 x 59 x 62 mm
EAN: 7021981113711
Varenr.: 6246113713
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 3000K
681 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 3000K
681 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Prelude Square Cl Ii 3000k
693 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRELUDE SQUARE CL II 3000K
696,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prelude square cl ii 3000k
756,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK663 kr702 krKøb
2Greenline679 kr679 krKøb
3LavprisEl679 kr679 krKøb
4BilligVVS DK681 kr681 krKøb
5LavprisVVS681 kr681 krKøb
6Elvvs.dk693 kr693 krKøb
7EL-GROSSISTEN696,79 kr696,79 krKøb
8MaintainIt756,25 kr756,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90

PriceData har fulgt prisen på Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 648 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 700 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 686 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Spejlarmatur prelude square hvid 1490lm 3000k ra>90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026663 kr2 kr (0%)
17. maj 2026661 kr13 kr (2%)
16. maj 2026648 kr13 kr (2%)
15. maj 2026661 kr13 kr (2%)
7. maj 2026648 kr13 kr (2%)
17. apr. 2026661 kr18 kr (3%)
16. apr. 2026679 kr15 kr (2%)
13. apr. 2026694 kr8 kr (1%)
24. mar. 2026686 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026687 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret