Gå til hovedindhold

SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021981113704
Pris fra 661 krtil 756,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 95,25 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 648 kr 9. maj

Sammenlign priser på SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 661 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Prelude Square Hvid 15W LED 2700K
661 kr
Til butik
Prelude Square Hvid 15W LED 2700K billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Indendørsbelysning
Farve: 1
Artikel nr.: 111370
EAN: 7021981113704
Varenr.: 7045103
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90
661 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 2700K
679 kr
Til butik
SG Prelude Square spejllampe, 2700K billede

Produktinformation

Spejllampe med varmt og behageligt lys til dit badeværelse Drømmer du om en spejllampe, der både giver dig et smukt lys og et rent udtryk i badeværelset? Med denne hvide spejllampe får du en gennemtænkt løsning, der gør hverdagen lidt nemmere og dit spej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 519x59x62 mm
EAN: 7021981113704
Varenr.: 6246113700
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 2700K
679 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 2700K
681 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Prelude Square spejllampe, 2700K
681 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Prelude Square Cl Ii 2700k
693 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRELUDE SQUARE CL II 2700K
696,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Prelude square cl ii 2700k
756,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK661 kr700 krKøb
2Proshop DK661 kr700 krKøb
3Greenline679 kr679 krKøb
4LavprisEl679 kr679 krKøb
5BilligVVS DK681 kr681 krKøb
6LavprisVVS681 kr681 krKøb
7Elvvs.dk693 kr693 krKøb
8EL-GROSSISTEN696,79 kr696,79 krKøb
9MaintainIt756,25 kr756,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 707 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 684 kr.

Den nuværende pris på 661 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for SG Armaturen Prelude square hvid 1490lm 2700k ra>90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026661 kr12 kr (2%)
11. maj 2026649 kr1 kr (0%)
9. maj 2026648 kr1 kr (0%)
8. maj 2026649 kr1 kr (0%)
4. maj 2026648 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026649 kr22 kr (3%)
17. apr. 2026671 kr5 kr (1%)
13. apr. 2026676 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026677 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026678 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret