Gå til hovedindhold

Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blå (Bluetooth, USB-C)

SonyElektronikEAN: 4548736142862
Pris fra 251 krtil 439 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 30. apr.

Sammenlign priser på TrÃ¥dløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blÃ¥ (Bluetooth, USB-C) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - Blue
251 kr
Til butik
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - Blue billede

Produktinformation

Trådløse hovedtelefoner med op til 50 timers batterilevetid, Bluetooth multipoint, DSEE-lydforbedring og indbygget mikrofon til klare håndfri opkald. Nyd behagelig lytning hele dagen med WH-CH520, som har et let design, drejelige ørekopper og justerbar EQ via Sony | Sound Connect appen. DSEE genskaber musikaliteten, der går tabt ved komprimering, for mere autentisk lyd Op til 50 timers afspilning og 3 minutters hurtigopladning giver 1,5 times lytning Bluetooth-forbindelse med multipoint-parring til to enheder Indbygget mikrofon til nemme håndfri opkald og onlinemøder Let, justerbart hovedbånd og bløde ørepuder for komfort hele dagen Pålidelig batterilevetid, klare opkald og personlig lyd giver praktisk og behagelig lytning i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHCH520L.CE7
EAN: 4548736142862
Varenr.: 3153246
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk
299 kr
Til butik
Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

50 timer non-stop gaming og musik - uden en eneste opladning? 🎮 Med Sony WH-CH520 får du den perfekte alt-i-en løsning til dagens gamere og hjemmearbejdere. Disse trådløse on-ear høretelefoner dækker alle dine behov fra morgenmøder til natte-gaming ses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 4548736142862
Varenr.: 49694343758160
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Blå
319 kr
Til butik
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Blå billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 Trådløse Hovedtelefoner - Blå Oplev enestående lydkvalitet med Sony WH-CH520 trådløse hovedtelefoner i en stilfuld blå farve. Disse letvægts hovedtelefoner er designet til komfort og langvarig brug, hvilket gør dem ideelle til både dagligdag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Forside
EAN: 4548736142862
Varenr.: 59506
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony Wh-ch520 - Trådløse Hovedtelefoner - Blå
329,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SONY WHCH520L.CE7
-55%339 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blå (Bluetooth, USB-C)
-6%339 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blå (Bluetooth, USB-C)
-5%359 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520. Trådløse Bluetooth Hovedtelefoner. Blå.
378 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Stereo Usb-c Blå
399 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Blå
436 kr
Til butik
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Diadem-hovedtelefoner Sony WHCH520L Blå
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blå (Bluetooth, USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TrÃ¥dløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blÃ¥ (Bluetooth, USB-C) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK251 kr290 krKøb
2Geekd299 kr299 krKøb
3Ultrashop319 kr319 krKøb
4Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
5Teknikproffset DK339 kr388 krKøb
6Boligcenter DK339 kr339 krKøb
7Vivas DK359 kr438 krKøb
8Superprice.dk378 kr378 krKøb
9Dustin DK399 kr485,25 krKøb
10CompuMail DK436 kr436 krKøb
11JepJep439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blå (Bluetooth, USB-C)

PriceData har fulgt prisen på TrÃ¥dløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blÃ¥ (Bluetooth, USB-C) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 251 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for TrÃ¥dløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blÃ¥ (Bluetooth, USB-C). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for TrÃ¥dløse høretelefoner Sony WH-CH520 - blÃ¥ (Bluetooth, USB-C) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026251 kr15 kr (6%)
28. maj 2026236 kr5 kr (2%)
27. maj 2026231 kr6 kr (3%)
20. maj 2026225 kr1 kr (0%)
18. maj 2026224 kr1 kr (0%)
17. maj 2026225 kr1 kr (0%)
16. maj 2026224 kr1 kr (0%)
12. maj 2026225 kr16 kr (8%)
30. apr. 2026209 kr20 kr (9%)
29. apr. 2026229 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret