Gå til hovedindhold

Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk

SonyElektronikEAN: 4548736142817
Pris fra 212 krtil 399 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid
212 kr
Til butik
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WHCH520W.CE7
EAN: 4548736142817
Varenr.: 1001062809
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 trådløse spandhovedtelefoner, hvid
229 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - White
231 kr
Til butik
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - White billede

Produktinformation

Trådløse hovedtelefoner med op til 50 timers batterilevetid, Bluetooth multipoint, DSEE-lydforbedring og indbygget mikrofon til klare håndfri opkald. Nyd behagelig lytning hele dagen med WH-CH520, som har et let design, drejelige ørekopper og justerbar EQ via Sony | Sound Connect appen. DSEE genskaber musikaliteten, der går tabt ved komprimering, for mere autentisk lyd Op til 50 timers afspilning og 3 minutters hurtigopladning giver 1,5 times lytning Bluetooth-forbindelse med multipoint-parring til to enheder Indbygget mikrofon til nemme håndfri opkald og onlinemøder Let, justerbart hovedbånd og bløde ørepuder for komfort hele dagen Pålidelig batterilevetid, klare opkald og personlig lyd giver praktisk og behagelig lytning i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHCH520W.CE7
EAN: 4548736142817
Varenr.: 3153247
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SONY WHCH520W.CE7
-67%244 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - hvid
-22%269 kr
Før 344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk
282 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - hvid
-21%289 kr
Før 364 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid
319 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 trådløse høretelefoner, On-Ear (hvid)
349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Stereo Usb-c Hvid
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK212 kr212 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
3Proshop DK231 kr270 krKøb
4Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
5Boligcenter DK269 kr269 krKøb
6Geekd282 kr282 krKøb
7Vivas DK289 kr358 krKøb
8Ultrashop319 kr319 krKøb
9Komplett DK349 kr349 krKøb
10Dustin DK399 kr485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk i 151 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026212 kr10 kr (5%)
1. jun. 2026222 kr2 kr (1%)
30. maj 2026224 kr5 kr (2%)
29. maj 2026229 kr2 kr (1%)
27. maj 2026227 kr2 kr (1%)
24. maj 2026225 kr6 kr (3%)
19. maj 2026219 kr5 kr (2%)
18. maj 2026224 kr5 kr (2%)
16. maj 2026219 kr5 kr (2%)
15. maj 2026224 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret