Gå til hovedindhold

SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning

SKrossElektronik65W laptop-opladningRejser og professionelt brugEAN: 7640166329060

SKross RELOAD 20 PD med 20000 mAh og 65W output. Kraftfuld powerbank til laptop, tablet og mobil med USB-C Power Delivery teknologi. Læs mere

Pris fra 394 krtil 1.230 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 836 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKross RELOAD 20 PD - 20.000 mAh Powerbank - Hvid - 20000 mAh
394 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning
-38%456 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Newstuff.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Skross Reload 20 Pd 65w
-9%681,95 kr
Før 748,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Powerbank Reload 20 PD 65 W
832 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Power Bank Reload 20 PD 65 W, 20000 mAh, white - h
1.230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK394 kr433 krKøb
2Teknikproffset DK456 kr505 krKøb
3Newstuff.dk681,95 kr681,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK832 kr871 krKøb
5CompuMail DK1.230 kr1.230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

SKross RELOAD 20 PD 20000 mAh Powerbank

SKross

SKross RELOAD 20 PD med 20000 mAh og 65W output. Kraftfuld powerbank til laptop, tablet og mobil med USB-C Power Delivery teknologi.

• skross powerbank
• reload 20
• usb-c powerbank
• laptop powerbank
• 65w powerbank
• 20000 mah
• Rejser og professionelt brug
• 65W laptop-opladning

Beskrivelse

SKross RELOAD 20 PD er en kraftfuld 20000 mAh powerbank designet til moderne enheder. Med 65W maksimal output kan den oplade bærbare computere via USB-C Power Delivery. Powerbanken har tre udgange: to USB-C porte og én USB-A port, så du kan oplade flere enheder samtidigt. USB-C porten fungerer både som indgang og udgang, hvilket gør opladning fleksibel. Medfølgende 30 cm USB-C kabel gør den klar til brug med det samme. Den kompakte hvide design gør den perfekt til rejser og daglig brug.

Specifikationer

farve:Hvid
vaegt:0.38 kg
kapacitet:20000 mAh / 74 Wh
inkluderet:30 cm USB-C til USB-C kabel
usb_a_udgang:5-12V DC, maks. 18W
usb_c1_udgang:5V/3A, 9V/3A, 12V/1.66A, maks. 20W
usb_c2_udgang:5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A
usb_c_indgang:5-20V DC, maks. 45W
maksimal_output:65W
batteriteknologi:3.7V lithium

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan powerbanken oplade min laptop?

Ja, med 65W maksimal output og USB-C Power Delivery kan den oplade de fleste laptops, især mindre ultrabooks og MacBooks.

Hvor mange enheder kan jeg oplade samtidigt?

Du kan oplade op til 3 enheder samtidigt via de to USB-C porte og én USB-A port med samlet 65W output.

Hvor lang tid tager det at oplade powerbanken?

Med 45W input via USB-C port tager det cirka 4-5 timer at fuldt oplade de 20000 mAh fra tom.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning

PriceData har fulgt prisen på SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning i 178 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 681,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for SKROSS Powerbank Reload 20 PD 65 W praktiskt extrabatteri med Power Delivery och Quick Charge för snabbladdning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026394 kr62 kr (14%)
24. maj 2026456 kr5 kr (1%)
17. maj 2026461 kr5 kr (1%)
10. maj 2026456 kr1 kr (0%)
5. maj 2026457 kr7 kr (2%)
3. maj 2026464 kr9 kr (2%)
26. apr. 2026455 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026452 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026455 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026459 kr86 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret