Gå til hovedindhold

Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk

SiriusBelysningEAN: 5707310806708
Pris fra 58 krtil 129 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 9. maj

Sammenlign priser på Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk
58 kr
Til butik
Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: Kronelys og Bloklys
Farve: 1
Artikel nr.: 80670
EAN: 5707310806708
Varenr.: 7601958
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED fyrfadslys, genopladelig
79 kr
Til butik
Sirius Sille LED fyrfadslys, genopladelig billede

Produktinformation

Sirius Sille genopladelig fyrfadslys Pakke med 2 stk. Sirius genopladelige LED fyrfadslys i størrelsen Ø4 x H2,2 cm. Undgå batterispild da Sille lysene er genopladelige - husk at tilkøbe en opladestander, som passer til alle Sille Genopladelige lys. Skab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Dekorationsbelysning
Farve: Hvid
EAN: 5707310806708
Varenr.: 6648702379
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Fyrfadslys Ø4cm - Hvid - Genopladelig
99 kr
Til butik
Sirius Sille Fyrfadslys Ø4cm - Hvid - Genopladelig billede

Produktinformation

Et smukt og bæredygtigt alternativ til levende lys - designet til at lyse hverdagen op. Diameter Ø 4 cm Højde 2,2 cm Kompatibel med Sirius DecoPower-ladestation og fjernbetjening (købes separat) Stearinlyset er lavet af rigtig

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Julebelysning
EAN: 5707310806708
Varenr.: 5707310806708
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SIRIUS Sille LED genopladelige fyrfadslys hvid 2 stk.
99 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Sille Fyrfadslys Ø4cm - Hvid - Genopladelig
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SILLE GENOPLADELIG FYRFADSLYS 2 STYK SÆT
107,81 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED fyrfadslys, genopladelig
119 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sirus Sille Genopladelig Fyrfadslys, 2 stk. Ø4x2,2 cm Hvid
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK58 kr97 krKøb
2LampeGuru.dk79 kr79 krKøb
3Kai Berntsen ApS99 kr99 krKøb
4Proshop DK99 kr138 krKøb
5HvidevareShoppen.dk99 kr99 krKøb
6EL-GROSSISTEN107,81 kr107,81 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8Rikki Tikki Shop129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt fyrfadslys hvid - Ø 4 cm - H 2,2 cm - 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202658 kr4 kr (7%)
9. maj 202654 kr4 kr (7%)
5. maj 202658 kr2,05 kr (4%)
4. maj 202655,95 kr2,05 kr (4%)
3. maj 202658 kr2,05 kr (4%)
1. maj 202655,95 kr
15. apr. 202656 kr1 kr (2%)
3. apr. 202657 kr1 kr (2%)
20. feb. 202658 kr20 kr (26%)
19. feb. 202678 kr21 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret