Gå til hovedindhold

Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm

SiriusBelysningEAN: 5707310806104
Pris fra 70 krtil 119,17 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 49,17 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 9. maj

Sammenlign priser på Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm
70 kr
Til butik
Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: Kronelys og Bloklys
Farve: 1
Artikel nr.: 80610
EAN: 5707310806104
Varenr.: 21307012
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø5*15cm - Hvid - Genopladelig
99 kr
Til butik
Sirius Sille Bloklys Ø5*15cm - Hvid - Genopladelig billede

Produktinformation

Hvid genopladelig Sirius Sille LED bloklys Sille Genopladelig LED bloklys fra Sirius er et bæredygtigt og miljøvenligt alternativ til traditionelle stearinlys. Det indbyggede genopladelige batteri betyder, at du ikke behøver at skifte batterier. Sille Gen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Bolig og Isenkram
EAN: 5707310806104
Varenr.: 5707310806104
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
99 kr
Til butik
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig billede

Produktinformation

Genopladelige LED bloklys på Ø5xH25 cm Livagtigt LED bloklys fra Sirius, hvor hele flammen og vægen er synlige - hvilket gør lyset utrolig ægte at se på. Sille bloklysene er et godt alternativ til ægte bloklys. Lyset måler Ø5xH25 cm. Du kan anvende Sirius...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: Hvid
EAN: 5707310806104
Varenr.: 6648702395
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø5x15 cm, Hvid
99 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø5*15cm - Hvid - Genopladelig
99 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
119,17 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK70 kr109 krKøb
2Kai Berntsen ApS99 kr99 krKøb
3Greenline99 kr99 krKøb
4Rikki Tikki Shop99 kr99 krKøb
5HvidevareShoppen.dk99 kr99 krKøb
6LampeGuru.dk119,17 kr119,17 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 5 cm - H 15 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202670 kr29 kr (29%)
28. maj 202699 kr29 kr (41%)
27. maj 202670 kr3 kr (4%)
26. maj 202667 kr13 kr (16%)
25. maj 202680 kr3 kr (4%)
21. maj 202677 kr18,39 kr (31%)
20. maj 202658,61 kr21,39 kr (27%)
19. maj 202680 kr10 kr (14%)
18. maj 202670 kr11 kr (14%)
14. maj 202681 kr11 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret