Gå til hovedindhold

Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm

SiriusBelysningEAN: 5707310806210
Pris fra 67 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 27. maj

Sammenlign priser på Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm
67 kr
Til butik
Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: Kronelys og Bloklys
Farve: 1
Artikel nr.: 80621
EAN: 5707310806210
Varenr.: 21307017
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø7,5x12,5 cm, Hvid
-26%81 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø7,5x12,5 cm, Hvid billede

Produktinformation

Skab et sundt og bæredygtigt miljø i hjemmet, med sjæl, varme og ikke mindst den hyggelige stemning. Du kan selvfølgelig anvende Sirius Fjernbetjening til alle Sille lys. De nye Sille Exclusive lys fra Sirius er endnu mere livagtige end mange andre af der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Farve: Hvid
EAN: 5707310806210
Varenr.: SI80621
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
109 kr
Til butik
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig billede

Produktinformation

Genopladelige LED bloklys på Ø7,5xH22,5 cm Livagtigt LED bloklys fra Sirius, hvor hele flammen og vægen er synlige - hvilket gør lyset utrolig ægte at se på. Sille bloklysene er et godt alternativ til ægte bloklys. Lyset måler Ø7,5xH22,5 cm. Du kan anvend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: Hvid
EAN: 5707310806210
Varenr.: 6648702434
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
109 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø7,5*12,5 cm - Genopladelig
159 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø7,5*12,5 cm - Genopladelig
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
2Rikki Tikki Shop81 kr81 krKøb
3Greenline109 kr109 krKøb
4LampeGuru.dk109 kr109 krKøb
5Kai Berntsen ApS159 kr159 krKøb
6HvidevareShoppen.dk159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 7,5 cm - H 12,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202667 kr3 kr (4%)
28. maj 202670 kr4 kr (6%)
27. maj 202666 kr3 kr (4%)
26. maj 202669 kr2 kr (3%)
25. maj 202671 kr2 kr (3%)
22. maj 202669 kr3 kr (4%)
20. maj 202672 kr4 kr (6%)
16. maj 202668 kr3 kr (4%)
14. maj 202671 kr4 kr (6%)
12. maj 202667 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret