Gå til hovedindhold

Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm

SiriusBelysningEAN: 5707310806340
Pris fra 144 krtil 169 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 15. maj

Sammenlign priser på Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm
144 kr
Til butik
Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: Kronelys og Bloklys
Farve: 1
Artikel nr.: 80634
EAN: 5707310806340
Varenr.: 21307023
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø10*20cm - Hvid - Genopladelig
169 kr
Til butik
Sirius Sille Bloklys Ø10*20cm - Hvid - Genopladelig billede

Produktinformation

Sille Genopladelig LED bloklys fra Sirius er et bæredygtigt og miljøvenligt alternativ til traditionelle stearinlys. Lyset har en diameter på 10 cm og en højde på 20 cm. Brændetiden er ca. 195 timer på et fuldt opladt batteri. Lyset er

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Julebelysning
EAN: 5707310806340
Varenr.: 5707310806340
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sirus Sille Genopladelig Bloklys Ø10x20 cm, Hvid
169 kr
Til butik
Sirius - Sirus Sille Genopladelig Bloklys Ø10x20 cm, Hvid billede

Produktinformation

Sille Exclusive bloklys er lavet af ægte stearin og er de mest livagtige LED stearinlys. Lyset er designet således at den både føles og syner som at være et nedbrydeligt stearinlys. Ikke nok med at du vil få et hyggeligt lys, vil lyset også være utroligt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Farve: Hvid
EAN: 5707310806340
Varenr.: SI80634

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
2Kai Berntsen ApS169 kr169 krKøb
3Rikki Tikki Shop169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt bloklys hvid - Ø 10 cm - H 20 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026144 kr8 kr (6%)
24. maj 2026136 kr5 kr (4%)
23. maj 2026141 kr5 kr (4%)
19. maj 2026136 kr2 kr (1%)
15. maj 2026134 kr2 kr (1%)
12. maj 2026136 kr2 kr (1%)
8. maj 2026134 kr2 kr (1%)
7. maj 2026136 kr6 kr (4%)
6. maj 2026142 kr5 kr (4%)
5. maj 2026137 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret