Gå til hovedindhold

Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm

SiriusBelysningEAN: 5707310806234
Pris fra 92 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm
92 kr
Til butik
Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: FRE-80623
EAN: 5707310806234
Varenr.: 24557444
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø7,5x20 cm, Hvid
-27%102 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sirius - Sille Genopladelig Bloklys, Ø7,5x20 cm, Hvid billede

Produktinformation

Skab et sundt og bæredygtigt miljø i hjemmet, med sjæl, varme og ikke mindst den hyggelige stemning. Du kan selvfølgelig anvende Sirius Fjernbetjening til alle Sille lys. De nye Sille Exclusive lys fra Sirius er endnu mere livagtige end mange andre af der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Farve: Hvid
EAN: 5707310806234
Varenr.: SI80623
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
110 kr
Til butik
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig billede

Produktinformation

Sirius Sille genopladelig LED bloklys Skab liv i hjemmet med de nye livagtige LED bloklys fra Sirius og undgå batterispild med dette LED bloklys. Sille lysene er genopladelige - husk at tilkøbe en opladestander, som passer til alle Sille Genopladelige lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Dekorationsbelysning
Farve: Hvid
EAN: 5707310806234
Varenr.: 6648702450
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED bloklys, genopladelig
139 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø7,5*20cm - Genopladelig
189 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Sille Bloklys Ø7,5*20cm - Genopladelig
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Rikki Tikki Shop102 kr102 krKøb
3LampeGuru.dk110 kr110 krKøb
4Greenline139 kr139 krKøb
5Kai Berntsen ApS189 kr189 krKøb
6HvidevareShoppen.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Sirius Sille Genopladelig Bloklys Hvid - Ø 7,5 cm - H 20 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202692 kr2 kr (2%)
23. maj 202694 kr2 kr (2%)
20. maj 202692 kr3 kr (3%)
6. apr. 202689 kr4 kr (4%)
4. apr. 202693 kr4 kr (4%)
13. mar. 202689 kr13 kr (13%)
3. jan. 2026102 kr36 kr (26%)
29. dec. 2025138 kr36 kr (35%)
7. dec. 2025102 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret