Gå til hovedindhold

Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk

SiriusBelysningEAN: 5707310806852
Pris fra 168 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk
168 kr
Til butik
Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius Home
Kategori: Kronelys og Bloklys
Farve: 1
Artikel nr.: 80685
EAN: 5707310806852
Varenr.: 21307030
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED kronelys, genopladelig
249 kr
Til butik
Sirius Sille LED kronelys, genopladelig billede

Produktinformation

Sirius Sille genopladelige kronelys Pakke med 2 stk. Sirius genopladelige LED kronelys. Undgå batterispild da Sille lysene er genopladelige - husk at tilkøbe en opladestander, som passer til alle Sille Genopladelige lys. Skab liv i hjemmet med de nye liva...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Dekorationsbelysning
Farve: Hvid
EAN: 5707310806852
Varenr.: 6648704306
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sille Genopladelig Kronelys 2 stk, Ø25xH35 cm Hvid
249 kr
Til butik
Sirius - Sille Genopladelig Kronelys 2 stk, Ø25xH35 cm Hvid billede

Produktinformation

Sille Genopladelig kronelys fra Sirius er et bæredygtigt og miljøvenligt alternativ til traditionelle stearinlys. Det indbyggede genopladelige batteri betyder, at du ikke behøver at skifte batterier. Sille Genopladelig skal blot oplades på DecoPower-lades...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Farve: Hvid
EAN: 5707310806852
Varenr.: SI80685
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Sille Kronelys 35 cm - Genopladelig
299 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Sille Kronelys 35 cm - Genopladelig
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
2LampeGuru.dk249 kr249 krKøb
3Rikki Tikki Shop249 kr249 krKøb
4Kai Berntsen ApS299 kr299 krKøb
5HvidevareShoppen.dk299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sirius Sille genopladeligt kronelys - Ø 2 cm - H 35 cm - 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026168 kr10 kr (6%)
6. maj 2026178 kr11 kr (6%)
5. maj 2026189 kr11 kr (6%)
30. apr. 2026178 kr11 kr (6%)
24. apr. 2026189 kr11 kr (6%)
18. apr. 2026200 kr6 kr (3%)
17. apr. 2026194 kr6 kr (3%)
13. apr. 2026200 kr24 kr (11%)
8. apr. 2026224 kr26 kr (13%)
5. apr. 2026198 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret