Gå til hovedindhold

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

Piet HeinHjem og haveEAN: 5707646603347
Pris fra 1.196 krtil 1.495 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.095 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1196 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Sinus Portable - Stål - Piet Hein
-20%1.196 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable - Stål - Piet Hein billede

Produktinformation

Sinus Portable - ikonisk dansk design, nu bærbar Sinus Portable er en moderne fortolkning af Piet Heins mest solgte lampe - nu i en bærbar udgave, der giver Sinus-familien nye muligheder uden begrænsninger. Lampen kombinerer det klassiske design med

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein Sinus Serien
Farve: Stål
EAN: 5707646603347
Varenr.: 60334
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde
-12%1.310 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe med batteri fra Piet Hein – Skandinavisk design møder varmhvidt lys til mange forskellige anvendelsesområder Sinus 22 bærbar LED-bordlampe forener skandinavisk elegance med funktionel alsidighed. Den er fremstillet af højkvalitets aluminium og akryl og overbeviser med sit klare formsprog og tidløse farvevalg i stål. Takket være kapslingsgrad IP44 er den ikke kun velegnet til indendørs brug i stuen, spisestuen eller soveværelset, men også ideel til brug på altanen og terrassen. Den integrerede LED-lyskilde giver et energibesparende, varmhvidt lys med en farvetemperatur på 2.700 K, der skaber en behagelig atmosfære. Et særligt highlight er muligheden for individuel lysjustering. Med touchdimmeren kan lysstyrken reguleres fleksibelt for at skabe den ønskede stemning afhængigt af situationen (3 trin: 100 % - 40 % - 10 %). Kombinationen af høj kvalitet, gennemtænkt design og den berømte designer Piet Hein's signatur gør Sinus 22 til et alsidigt og stilfuldt lysobjekt til en lang række forskellige bolig- og udendørsområder.

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Havelamper
Materiale: Aluminium
EAN: 5707646603347
Varenr.: 10049929
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, stål
1.495 kr
Til butik
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, stål billede

Produktinformation

Piet Hein Sinus Portable batterilampe/bordlampe, stål Den transportable bordlampe Sinus Portable kan benyttes både indendørs og udendørs og er perfekt til middagsbordet, hyggelige stunder i stuen eller sommeraftener på terrassen. Den er dæmpbar i tre trin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein
EAN: 5707646603347
Varenr.: 60334

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Luxlight.dk1.196 kr1.196 krKøb
2Lampemesteren DK1.310 kr1.310 krKøb
3Lamper.dk1.495 kr1.495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.095 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.185 kr.

Den nuværende pris på 1.196 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, stål, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.196 kr94 kr (7%)
23. maj 20261.290 kr94 kr (8%)
22. maj 20261.196 kr30 kr (3%)
19. maj 20261.166 kr30 kr (3%)
14. maj 20261.196 kr45 kr (4%)
3. maj 20261.151 kr154 kr (12%)
2. maj 20261.305 kr154 kr (13%)
21. apr. 20261.151 kr144 kr (11%)
19. apr. 20261.295 kr144 kr (13%)
1. apr. 20261.151 kr56 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret