Gå til hovedindhold

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

Piet HeinHjem og haveEAN: 5707646603361
Pris fra 1.166 krtil 1.245 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.151 kr 3. maj

Sammenlign priser på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1166 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, bronze
-22%1.166 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, bronze billede

Produktinformation

Piet Hein Sinus Portable batterilampe/bordlampe, aged bronze Den transportable bordlampe Sinus Portable kan benyttes både indendørs og udendørs og er perfekt til middagsbordet, hyggelige stunder i stuen eller sommeraftener på terrassen. Den er dæmpbar i t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein
EAN: 5707646603361
Varenr.: 60336
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Sinus Portable - Bronze - Piet Hein
-20%1.196 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable - Bronze - Piet Hein billede

Produktinformation

Sinus Portable - ikonisk dansk design, nu bærbar Sinus Portable er en moderne fortolkning af Piet Heins mest solgte lampe - nu i en bærbar udgave, der giver Sinus-familien nye muligheder uden begrænsninger. Lampen kombinerer det klassiske design med

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein Sinus Serien
Farve: Bronze
EAN: 5707646603361
Varenr.: 60336
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde
-17%1.245 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe med batteri i antik bronze med varmhvidt lys til mange forskellige anvendelsesmuligheder Sinus 22 bærbar LED-bordlampe forener skandinavisk design med funktionel elegance. Den er fremstillet af højkvalitets aluminium og akryl og overbeviser med sin holdbare forarbejdning og det elegante look i antik bronze. Med kapslingsgrad IP44 er den ideel til brug i forskellige områder – uanset om det er på terrassen, altanen eller indendørs i stuen, spisestuen eller soveværelset. Den integrerede LED-lyskilde giver et behageligt varmhvidt lys (2.700 K), der skaber en hyggelig atmosfære. Lysstyrken kan justeres individuelt via touchdimmeren (3 trin: 100 % - 40 % - 10 %). På denne måde kan lysintensiteten reguleres fleksibelt, så den passer til de respektive behov – fra afslappet belysning til funktionelt lys. Sinus 22 er designet af den berømte designer Piet Hein og er ikke kun en lyskilde, men også et stilfuldt designobjekt, der værdifuldgør ethvert rum.

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Havelamper
Materiale: Aluminium
EAN: 5707646603361
Varenr.: 10049931

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.166 kr1.166 krKøb
2Luxlight.dk1.196 kr1.196 krKøb
3Lampemesteren DK1.245 kr1.245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.195 kr.

Den nuværende pris på 1.166 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, bronze, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.166 kr30 kr (3%)
24. maj 20261.196 kr84 kr (7%)
23. maj 20261.280 kr84 kr (7%)
22. maj 20261.196 kr30 kr (3%)
19. maj 20261.166 kr30 kr (3%)
14. maj 20261.196 kr45 kr (4%)
3. maj 20261.151 kr119 kr (9%)
2. maj 20261.270 kr119 kr (10%)
21. apr. 20261.151 kr144 kr (11%)
19. apr. 20261.295 kr144 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret