Gå til hovedindhold

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

Piet HeinHjem og haveEAN: 5707646603378
Pris fra 1.166 krtil 1.285 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.122 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1166 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, kobber
-22%1.166 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, kobber billede

Produktinformation

Piet Hein Sinus Portable batterilampe/bordlampe, kobber Den transportable bordlampe Sinus Portable kan benyttes både indendørs og udendørs og er perfekt til middagsbordet, hyggelige stunder i stuen eller sommeraftener på terrassen. Den er dæmpbar i tre tr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein
EAN: 5707646603378
Varenr.: 60337
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Sinus Portable - Kobber - Piet Hein
-20%1.196 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable - Kobber - Piet Hein billede

Produktinformation

Sinus Portable - ikonisk dansk design, nu bærbar Sinus Portable er en moderne fortolkning af Piet Heins mest solgte lampe - nu i en bærbar udgave, der giver Sinus-familien nye muligheder uden begrænsninger. Lampen kombinerer det klassiske design med

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein Sinus Serien
Farve: Kobber
EAN: 5707646603378
Varenr.: 60337
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde
-14%1.285 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe med batteri i aluminium med varmhvidt lys til mange forskellige anvendelsesmuligheder Sinus 22 bærbar LED-bordlampe fra Piet Hein forener skandinavisk design med funktionel alsidighed. Den er fremstillet af højkvalitets aluminium og akryl og overbeviser med sit klare formsprog og den elegante kobberfarvede overflade. Takket være kapslingsgrad IP44 er den velegnet til både indendørs og beskyttet udendørs brug, hvilket gør den anvendelig på altaner, terrasser eller i stuer og soveværelser. Den integrerede LED-lyskilde giver et behageligt varmhvidt lys på 2.700 K, der skaber en hyggelig atmosfære. Med touchdimmeren kan lysstyrken tilpasses individuelt (3 trin: 100 % - 40 % - 10 %), hvilket gør lampen til en fleksibel ledsager til forskellige stemninger og behov. Kombinationen af energibesparende LED-teknologi og tidløst design gør Sinus 22 til en stilfuld og holdbar belysningsløsning.

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Havelamper
Materiale: Aluminium
EAN: 5707646603378
Varenr.: 10049932

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.166 kr1.166 krKøb
2Luxlight.dk1.196 kr1.196 krKøb
3Lampemesteren DK1.285 kr1.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.210 kr.

Den nuværende pris på 1.166 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, kobber, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.166 kr30 kr (3%)
24. maj 20261.196 kr119 kr (9%)
23. maj 20261.315 kr119 kr (10%)
22. maj 20261.196 kr30 kr (3%)
19. maj 20261.166 kr30 kr (3%)
15. maj 20261.196 kr45 kr (4%)
3. maj 20261.151 kr159 kr (12%)
2. maj 20261.310 kr159 kr (14%)
21. apr. 20261.151 kr174 kr (13%)
19. apr. 20261.325 kr174 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret