Gå til hovedindhold

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

Piet HeinHjem og haveEAN: 5707646603330
Pris fra 1.114 krtil 1.275 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1114 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, messing
-25%1.114 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable batterilampe / bordlampe, messing billede

Produktinformation

Piet Hein Sinus Portable batterilampe/bordlampe, messing Den transportable bordlampe Sinus Portable kan benyttes både indendørs og udendørs og er perfekt til middagsbordet, hyggelige stunder i stuen eller sommeraftener på terrassen. Den er dæmpbar i tre t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein
EAN: 5707646603330
Varenr.: 60333
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Sinus Portable - Messing - Piet Hein
-20%1.196 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus Portable - Messing - Piet Hein billede

Produktinformation

Sinus Portable - ikonisk dansk design, nu bærbar Sinus Portable er en moderne fortolkning af Piet Heins mest solgte lampe - nu i en bærbar udgave, der giver Sinus-familien nye muligheder uden begrænsninger. Lampen kombinerer det klassiske design med

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Piet Hein Sinus Serien
Farve: Messing / Guld
EAN: 5707646603330
Varenr.: 60333
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde
-15%1.275 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Sinus 22 bærbar LED-bordlampe med batteri i messing med varmhvidt lys til mange forskellige anvendelsesmuligheder Sinus 22 bærbar LED-bordlampe fra Piet Hein forener skandinavisk design med høj kvalitet og funktionalitet. Den er fremstillet af aluminium og akryl og har et elegant design i messing, der passer harmonisk ind i forskellige boligområder. Takket være kapslingsgrad IP44 er den ikke kun velegnet til indendørs brug i stuer, spisestuer eller soveværelser, men også til brug på altaner og terrasser. Den integrerede LED-lyskilde giver et energibesparende, varmhvidt lys på 2.700 K, der skaber en behagelig atmosfære. Lampen er udstyret med en touch-dæmper, der gør det muligt at justere lysstyrken fleksibelt (3 trin: 100 % - 40 % - 10 %). Dette gør den ideel til forskellige stemninger og behov – fra afslappet belysning til funktionelt lys. Kombinationen af tidløst skandinavisk design og gennemtænkt teknik gør Sinus 22 til et alsidigt lysobjekt til krævende boligkoncepter.

Produktspecifikationer

Mærke: Piet Hein
Kategori: Havelamper
Materiale: Aluminium
EAN: 5707646603330
Varenr.: 10049928

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.114 kr1.114 krKøb
2Luxlight.dk1.196 kr1.196 krKøb
3Lampemesteren DK1.275 kr1.275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.114 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 1.310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.177 kr.

Den nuværende pris på 1.114 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sinus 22 bærbar LED-bordlampe, messing, IP44 Piet Hein - Altan - Design - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.114 kr52 kr (4%)
19. maj 20261.166 kr52 kr (5%)
17. maj 20261.114 kr82 kr (7%)
16. maj 20261.196 kr82 kr (7%)
14. maj 20261.114 kr37 kr (3%)
3. maj 20261.151 kr139 kr (11%)
2. maj 20261.290 kr139 kr (12%)
21. apr. 20261.151 kr159 kr (12%)
19. apr. 20261.310 kr159 kr (14%)
25. mar. 20261.151 kr37 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret