Gå til hovedindhold

Schneider Electric Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157577
Pris fra 854 krtil 927,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 73,5 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 760 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20
854 kr
Til butik
Schneider Electric iC60 RCBO, 6000 A, IP20 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere
Farve: 1
Artikel nr.: A9D87425
EAN: 3606481157577
Varenr.: 4957280
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder HPFI, iC60, B, 4P, 25A, 30mA 6kA, klasse A
855 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ
908 kr
Til butik
Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ billede

Produktinformation

Kombiafbryder HPFi Acti 9 iC60 4P 25A 30mA B karakteristik 6kA klasse A 72mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte kontakt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kombiafbryder / HPFI Automat (RCBO)
EAN: 3606481157577
Varenr.: 1556806
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 25a 30ma b 4p 4m
927,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK854 kr893 krKøb
2WATTOO.DK855 kr855 krKøb
3Elvvs.dk908 kr908 krKøb
4MaintainIt927,5 kr927,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ

PriceData har fulgt prisen på Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ i 169 dage. Laveste pris i perioden er 760 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 983 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Schneider kombiafbryder iC60, 4 Polet 25A, B karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026854 kr1 kr (0%)
18. maj 2026855 kr
17. maj 2026855,5 kr20,5 kr (2%)
14. maj 2026876 kr1 kr (0%)
12. maj 2026877 kr
11. maj 2026877,63 kr22,63 kr (3%)
10. maj 2026855 kr53 kr (7%)
9. maj 2026802 kr41 kr (5%)
7. maj 2026761 kr41 kr (5%)
6. maj 2026802 kr41 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret