Gå til hovedindhold

Schneider Electric Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481157263
Pris fra 633 krtil 717,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 633 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC60 RCBO, 10000 A, IP20
633 kr
Til butik
Schneider Electric iC60 RCBO, 10000 A, IP20 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere
Farve: 1
Artikel nr.: A9D17220
EAN: 3606481157263
Varenr.: 4936689
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kombiafbryder HPFI, iC60, C, 2P, 20A, 30mA 10kA, klasse A
644 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kombiafbr. 20A 30Ma C 2P 2M
694,93 kr
Til butik
Kombiafbr. 20A 30Ma C 2P 2M billede

Produktinformation

Kombiafbryder HPFi Acti 9 iC60 2P 20A 30mA C karakteristik 10kA klasse A 36mm. Acti 9 iC60 RCBo kombiafbryder til beskyttelse af slutkredsløb (kortslutning, overbelastning og isolationsfejl), beskyttelse af personer mod elektriske stød ved direkte kontakt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Circuit Breakers
EAN: 3606481157263
Varenr.: 9277154001233
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ
701 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 20a 30ma c 2p 2m
717,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK633 kr672 krKøb
2WATTOO.DK644 kr644 krKøb
3Billigelogvvs.dk694,93 kr694,93 krKøb
4Elvvs.dk701 kr701 krKøb
5MaintainIt717,5 kr717,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ

PriceData har fulgt prisen på Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ i 181 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 767 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 627 kr.

Den nuværende pris på 633 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Schneider kombiafbryder iC60, 2 polet, 20A, C karakteristik, 30mA, 10kA, Klasse A Hpfi relæ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026633 kr2 kr (0%)
1. jun. 2026635 kr2 kr (0%)
29. maj 2026637 kr2 kr (0%)
27. maj 2026639 kr2 kr (0%)
23. maj 2026641 kr2 kr (0%)
20. maj 2026643 kr34 kr (6%)
17. maj 2026609 kr2 kr (0%)
15. maj 2026611 kr2 kr (0%)
9. maj 2026613 kr4,55 kr (1%)
7. maj 2026608,45 kr4,55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret