Gå til hovedindhold

Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481326133
Pris fra 159 krtil 239 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu
159 kr
Til butik
Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu billede

Produktinformation

Schneider Electric iC40N kredsløbsafbryder 3P + N

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9P54713
EAN: 3606481326133
Varenr.: 2953361
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Automatsikring iC40N C 3P+N, 13A, 6/10kA - Schneider Electric
179 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider iC40N Automatsikring 3P+N 13A, Hvid
179 kr
Til butik
Schneider iC40N Automatsikring 3P+N 13A, Hvid billede

Produktinformation

Automatsikring fra Schneider Electric til beskyttelse af el-installationer i tilfælde af overbelastning eller kortslutning. Sikringen er af type C og tåler høje strømstød, der er kortvarige. Farve: Hvid Antal poler: 3+N Ampere: 13A Højde: 85 mm Bredde:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
EAN: 3606481326133
Varenr.: 3322098742
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider 13A automatsikring C 3P+N i hvid
179 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AUTOMATSIKRING C13A 3P+N 10KA 3M
181,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric iC40N, 6000 A, IP20
188 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Automatsikring C13A 3P+N 10Ka 3M
193,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Automatsikring c13a 3p+n 10ka 3m
198,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric IC40N automatsikring C 3P+0, 13A
209 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider automatsikring 3 polet+ nul 13A, 3 modul, IC40n
238 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Acti9 automatsikring C 3P+N 13A, hvid
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK159 kr198 krKøb
2WATTOO.DK179 kr179 krKøb
3LavprisEl179 kr179 krKøb
4LavprisVVS179 kr179 krKøb
5EL-GROSSISTEN181,95 kr181,95 krKøb
6CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
7Billigelogvvs.dk193,6 kr193,6 krKøb
8MaintainIt198,75 kr198,75 krKøb
9Greenline209 kr209 krKøb
10Elvvs.dk238 kr238 krKøb
11BilligVVS DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu i 155 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Schneider Electric Automatsikring ic40n 3 pol + nul c-karakteristik 13a 6/10ka brydeevne icu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026159 kr13 kr (8%)
14. apr. 2026172 kr19 kr (12%)
2. jan. 2026153 kr11 kr (8%)
1. jan. 2026142 kr11 kr (7%)
31. dec. 2025153 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret