Gå til hovedindhold

Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606480441172
Pris fra 360 krtil 502 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 360 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric A9F04763, IP20
360 kr
Til butik
Schneider Electric A9F04763, IP20 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Automatsikringer
Farve: 1
Artikel nr.: A9F04763
EAN: 3606480441172
Varenr.: 1373639
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm
360 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Automatsikring Acti9 iC60N, 3P+N, 63A, C-karakteristik, 72 mm
382 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Automatsikring C63A 3P+N 6Ka 4M
393,21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Automatsikring c63a 3p+n 6ka 4m
410 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Automatsikring iC60N C 3P+N 63A 6kA
451,96 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Automatsikring iC60N C 3P+N 63A 6kA
451,96 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider automatsikring IC60N 3 polet + N, 63A, type C
502 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK360 kr399 krKøb
2Proshop DK360 kr399 krKøb
3WATTOO.DK382 kr382 krKøb
4Billigelogvvs.dk393,21 kr393,21 krKøb
5MaintainIt410 kr410 krKøb
6EL-GROSSISTEN451,96 kr451,96 krKøb
7EL-NETSALG451,96 kr451,96 krKøb
8Elvvs.dk502 kr502 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm i 186 dage. Laveste pris i perioden er 285 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 360 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Schneider Electric Acti9 automatsikring ic60n, 3p+n 63a c, med dobbelt terminal, 72 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026360 kr37 kr (11%)
28. apr. 2026323 kr12 kr (4%)
25. apr. 2026335 kr6 kr (2%)
22. apr. 2026329 kr6 kr (2%)
15. apr. 2026323 kr12 kr (4%)
14. apr. 2026311 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026308 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026309 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026310 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026311 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret