Gå til hovedindhold

Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606480440694
Pris fra 207 krtil 279 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 10. maj

Sammenlign priser på Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm
207 kr
Til butik
Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm billede

Produktinformation

Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm Produkt beskrivelse: Acti9 - iC60 kortslutningsudløsere med dobbelte terminalklemmer er kortslutningsudløsere,der overholder flere standarder, og som kombinerer følgende funktioner:-- beskyttelse af kredsløbet mod kortslutningsstrømme,-- beskyttelse af kredsløbet...

Produktspecifikationer

Kategori: Komponenter til tavler og kasser
Artikel nr.: A9F04332
EAN: 3606480440694
Varenr.: 2762789
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric A9F04332, Miniature strømafbryder, 10000 A, IP20
233 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 IC60N automatsikring, 3-polet, 32A, 230V
234 kr
Til butik
Schneider Electric Acti9 IC60N automatsikring, 3-polet, 32A, 230V billede

Produktinformation

Automatsikring 3-polet 32A med høj brydeevne og sikker drift Du får en automatsikring, der holder styr på strømmen i både bolig og installationer. Den er oplagt, når du vil beskytte dine kredsløb mod overbelastning og kortslutning i hverdagen. Med sin kla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
EAN: 3606480440694
Varenr.: 3322061067
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider automatsikring IC60n 3P 32A C
234 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AUTOMATSIKRING C32A 3P 6KA 3M
240,21 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Automatsikring Acti9 IC60N, 3P, 32A, C-karakteristik, 54 mm
246 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Automatsikring C32A 3P 6Ka 3M
255,33 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Automatsikring c32a 3p 6ka 3m
262,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 IC60N automatsikring, 3-polet, 32A, 230V
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 IC60N automatsikring, 3-polet, 32A, 230V
279 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Acti9 IC60N automatsikring, 3-polet, 32A, 230V
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK207 kr246 krKøb
2CS MEGASTORE DK233 kr272 krKøb
3LavprisEl234 kr234 krKøb
4Elvvs.dk234 kr234 krKøb
5EL-GROSSISTEN240,21 kr240,21 krKøb
6WATTOO.DK246 kr246 krKøb
7Billigelogvvs.dk255,33 kr255,33 krKøb
8MaintainIt262,5 kr262,5 krKøb
9Greenline269 kr269 krKøb
10BilligVVS DK279 kr279 krKøb
11LavprisVVS279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm

PriceData har fulgt prisen på Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 227,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Schneider Electric Acti9 iC60N 3P 32A Dobbelt terminal C-karakteristik 6/10kA 230V Bredde 54mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026207 kr24 kr (13%)
11. maj 2026183 kr2 kr (1%)
10. maj 2026181 kr1 kr (1%)
9. maj 2026182 kr1 kr (1%)
8. maj 2026183 kr1 kr (1%)
7. maj 2026184 kr2 kr (1%)
6. maj 2026186 kr1 kr (1%)
5. maj 2026187 kr1 kr (1%)
4. maj 2026188 kr1 kr (1%)
3. maj 2026189 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret